Съдийска комисия  |   Комисия ДЮШ  |    Контакти БФШ 2022 |    office@bulchess.com | bfchess2022@gmail.com

BFSH 2022 FINAL

КАРТОТЕКИРАНИ ИГРАЧИ КЪМ БФШ 2022 ЗА 2023 Г.

ф ИМЕ ПРЕЗИМЕ ФАМИЛИЯ ГОД РАЖДАНЕ ШАХМАТЕН КЛУБ ГРАД ПРЕДСЕДАТЕЛ
1 1 Алекс Николаев Енев 2011 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
2 2 Александра Галинова Генчева 2014 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
3 3 Александър Красенов Маслянков 2014 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
4 4 Бисер Христов Георгиев 1962 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
5 5 Богдан Мариянов Стоядинов 2016 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
6 6 Венелин Веселинов Карастоянов 2014 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
7 7 Виктор Мариянов Стоядинов 2013 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
8 8 Владимир Бориславов Капукаранов 2015 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
9 9 Гергана Светославова Пейчева 2003 ШК Етър Велико Търново Николай Йорданов
10 10 Далия Николаева Кожухарова 2014 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
11 11 Захари Стоилов Захариев 1961 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
12 12 Златко Павлинов Златев 2015 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
13 13 Ивайло Илиянов Капарашев 2014 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
14 14 Йордан Бориславов Капукаранов 2015 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
15 15 Калоян Иванов Стоянов 2013 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
16 16 Кристиан Стоянов Ангелов 2006 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
17 17 Лиъм Николаев Кожухаров 2011 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
18 18 Мартин Галинов Генчев 2012 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
19 19 Мартин Пламенов Кънчев 2009 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
20 20 Никита Иванович Басов 2010 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
21 21 Никола Георгиев Великов 2008 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
22 22 Никола Лъчезаров Лалев 1991 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
23 23 Николай Димитров Илиев 1986 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
24 24 Николай Илианов Цеков 2007 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
25 25 Николай Петров Йорданов 1971 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
26 26 Петър Първанов Първанов 2014 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
27 27 Петър Савов Казаков 1972 ШК Етър Велико Търново Николай Йорданов
28 28 Петър Симеонов Симеонов 2011 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
29 29 Полина Ивановна Басова 2009 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
30 30 Радосвет Тодоров Арабаджиев 2014 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
31 31 Радослав Даниелов Димитров 1993 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
32 32 Радослав Николов Линков 2015 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
33 33 Самуил Георгиев Илич 2013 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
34 34 Светла Недева Йорданова 1976 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
35 35 Стефани Събинова Бижева 2009 ШК Етър Велико Търново Николай Йорданов
36 36 Стилиан Стоянов Ангелов 2006 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
37 37 Тодор Валентинов Камбуров 2014 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
38 38 Юлия Ивановна Басова 2008 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
39 39 Мариян Станчев Караиванов 2014 ШК Етър Велико Търново Николай Йорданов
40 40 Янаки Стефанов Лазаров 1969 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
41 1 Божидар Лозанов Игнатов 1956 ШК ЛЕВСКИ София Васил Тончев
42 2 Валентин Валентинов Митев 2004 ШК ЛЕВСКИ София Васил Тончев
43 3 Владимир Иванов Димитров 1968 ШК ЛЕВСКИ София Васил Тончев
44 4 Галя Емилова Читакова 2003 ШК ЛЕВСКИ София Васил Тончев
45 5 Кристиян Ивайлов Арбов 2005 ШК ЛЕВСКИ София Васил Тончев
46 6 Надя Василева Тончева 2005 ШК ЛЕВСКИ София Васил Тончев
47 7 Огнян Стефанов Стойчев 1959 ШК ЛЕВСКИ София Васил Тончев
48 8 Петър Василев Великов 1951 ШК ЛЕВСКИ София Васил Тончев
49 9 Самуил Виниций Петров 2007 ШК ЛЕВСКИ София Васил Тончев
50 10 Светлен Ленков Иванов 2008 ШК ЛЕВСКИ София Васил Тончев
51 11 Станимир Каменов Зашев 1980 ШК ЛЕВСКИ София Васил Тончев
52 1 Богдан Цончев Драгански 1961 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
53 2 Владимир Андреев Шаламанов 1981 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
54 3 Владко Димитров Мерджанов 1958 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
55 4 Георги Александров Георгиев 1969 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
56 5 Денис Максимов Митков 2000 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
57 6 Димитър Стефанов Мархолев 1971 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
58 7 Еньо Иванов Енев 1968 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
59 8 Любомир Велчев Мишев 1976 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
60 9 Маргарита Боянова Войска 1963 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
61 10 Румяна Христева Гочева 1957 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
62 11 Стефка Иванова Савова 1958 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
63 12 Томас Петров Маджаров 1951 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
64 13 Тюнде Чонкич 1958 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
65 14 Цвета Кирилова Василева 1972 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
66 15 Апостол Георгиев Станков 1967 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
67 16 Георги Иванов Иванов 1975 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
68 17 Андон Андонов 2006 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
69 18 Милена Атанасова 1999 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
70 19 Страхил Николаков 1984 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
71 20 Спас Кожухаров 1980 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
72 21 Маюми Шимада 1970 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
73 22 Александър Стоянов 1983 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
74 23 Здравко Николов 1948 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
75 24 Андрей Шаламанов 1957 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
76 25 Христо Кацаров 1961 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
77 26 Аршак Долмаджан 1950 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
78 27 Иван Столинов 1975 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
79 28 Пламен Топалов 1947 СКШ ЛОКОМОТИВ Пловдив Маргарита Войска
80 1 Георги Цветелинов Игнатов 2003 СКШ ВРАЦА Враца Красимир Бочев
81 2 Данаил Иванов Димов 1971 СКШ ВРАЦА Враца Красимир Бочев
82 3 Димитър Маринов Тодоров 1967 СКШ ВРАЦА Враца Красимир Бочев
83 4 Звезделина Николаева Бонева 1985 СКШ ВРАЦА Враца Красимир Бочев
84 5 Иван Харалампиев Въжаров 1962 СКШ ВРАЦА Враца Красимир Бочев
85 6 Красимир Борисов Бочев 1959 СКШ ВРАЦА Враца Красимир Бочев
86 7 Красимир Игнатов Кръстев 1962 СКШ ВРАЦА Враца Красимир Бочев
87 8 Маргарита Цветанова Бочева 1963 СКШ ВРАЦА Враца Красимир Бочев
88 9 Николай Бонев Колев 1955 СКШ ВРАЦА Враца Красимир Бочев
89 10 Пламен Симеонов Стефанов 1961 СКШ ВРАЦА Враца Красимир Бочев
90 11 Румен Василев Ташков 1962 СКШ ВРАЦА Враца Красимир Бочев
91 12 Светослав Петров Симеонов 1949 СШК Враца Враца Красимир Бочев
92 1 Атанас Атанасов Узунов 2012 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
93 2 Борис Николаев Филипов 2015 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
94 3 Борис Огнянов Янакиев 2014 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
95 4 Боян Светославов Станев 2011 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
96 5 Васил Николаев Илиев 2017 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
97 6 Велислав Димитров Захариев 2015 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
98 7 Венета Тодорова Петкова 1987 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
99 8 Виктор Ивайлов Русев 2012 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
100 9 Владимир Венциславов Дамянов 2012 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
101 10 Владимир Емилов Банов 2011 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
102 11 Галина Панайотова Петрова 2014 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
103 12 Данаил Христов Попзафиров 2011 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
104 13 Денис Данаилов Христов 2012 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
105 14 Дора Цветозарова Христова 2011 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
106 15 Евгени Бърдарев 1987 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
107 16 Ерик Валери Стойчев 2014 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
108 17 Ива Николова Виденова-Куляшевич 1987 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
109 18 Ивайло Василев Цеков 2012 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
110 19 Иван Александрович Якиш 2018 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
111 20 Иван Миладинов Бочев 2015 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
112 21 Иван Цветозаров Христов 2006 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
113 22 Йоана Петкова Кръстева 2009 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
114 23 Йордан Фердинандов Стоянов 1954 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
115 24 Калоян Константинов Станков 2017 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
116 25 Кристиян Владимиров Рангелов 2008 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
117 26 Лъчезар Орлинов Иванов 2008 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
118 27 Лъчезар Панайотов Петров 2011 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
119 28 Мартин Данаилов Христов 2013 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
120 29 Мартин Сергеев Петров 2000 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
121 30 Никол Орлинова Иванова 2014 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
122 31 Никола Илиянов Христов 2012 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
123 32 Никола Красимиров Кънов 2007 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
124 33 Николай Цветанов Иванов 2012 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
125 34 Огнян Доброслав Софиянски 2016 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
126 35 Пламен Маринов Калудов 2016 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
127 36 Самуил Николаев Димитров 2017 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
128 37 Саня Петрова Витанова 2011 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
129 38 Симеон Александров Дойчинов 2007 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
130 39 Симеон Маринов Калудов 2014 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
131 40 Симеон Румен Тодев 2008 ШК Елит София Венета Петкова
132 41 Симеон Стефанов Цветанов 2015 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
133 42 Спас-Александър Мартинов Гочев 2011 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
134 43 Стефан Миленов Цветанов 1986 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
135 44 Тодор Станиславов Костов 2015 ШК ЕЛИТ София Венета Петкова
136 45 Явор Цветелинов Цонев 2009 ШК Елит София Венета Петкова
137 46 Ния Христова Велчева 2016 ШК Елит София Венета Петкова
138 47 Максим Бойков Киров 2015 ШК Елит София Венета Петкова
139 1 Адриана Костадинова Николова 1988 ШК ШАХ XXI София Михаил Илиев
140 2 Алексанър Асенов Ташев 2006 ШК ШАХ XXI София Михаил Илиев
141 3 Белослава Людмилова Кръстева 2004 ШК ШАХ XXI София Михаил Илиев
142 4 Габриела Андреева Антова 2002 ШК ШАХ XXI София Михаил Илиев
143 5 Ивайло Драгомиров Стоянов 2005 ШК ШАХ XXI София Михаил Илиев
144 6 Ивелина Христова Христова 2008 ШК ШАХ XXI София Михаил Илиев
145 7 Йоан Пресиян Коев 2014 ШК ШАХ XXI София Михаил Илиев
146 8 Михаил Вилхелм Илиев 1950 ШК ШАХ XXI София Михаил Илиев
147 9 Никола Мирославов Малчев 2014 ШК ШАХ XXI София Михаил Илиев
148 10 Ния Мирославова Малчева 2014 ШК ШАХ XXI София Михаил Илиев
149 11 Стефан Петков Стойнов 1962 ШК ШАХ XXI София Михаил Илиев
150 1 Бойко Бочев Раковски 2004 ШК ТРОЯН Троян Симеон Винчев
151 2 Бранимир Петров Бочев 2001 ШК ТРОЯН Троян Симеон Винчев
152 3 Емил Стилиянов Кънчев 2008 ШК ТРОЯН Троян Симеон Винчев
153 4 Йоан Ивелинов Иванов 2009 ШК ТРОЯН Троян Симеон Винчев
154 5 Йордан Станчев Станев 2008 ШК ТРОЯН Троян Симеон Винчев
155 6 Константинов Панайотис Бехракис 2013 ШК ТРОЯН Троян Симеон Винчев
156 7 Лука Джузепе Осо 2014 ШК ТРОЯН Троян Симеон Винчев
157 8 Мая Маринова Атанасова 2014 ШК ТРОЯН Троян Симеон Винчев
158 9 Румен Тошков Радулов 2007 ШК ТРОЯН Троян Симеон Винчев
159 10 Юли Маринов Атанасов 2012 ШК ТРОЯН Троян Симеон Винчев
160 11 Иван Делянов Георгиев 2009 ШК Троян Троян Симеон Винчев
161 12 Мартин Георгиев Добрев 2007 ШК Троян Троян Симеон Винчев
162 13 Сияна Николаева Стоянова 2014 ШК Троян Троян Симеон Винчев
163 14 Валентин Валери Искрев 2009 ШК Троян Троян Симеон Винчев
164 15 Александър Василев Петков 2014 ШК Троян Троян Симеон Винчев
165 16 Александър Венелинов Банков 2012 ШК Троян Троян Симеон Винчев
166 1 Александър Атанасов 2011 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
167 2 Александър Василев 2012 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
168 3 Антонина Георгиева 1948 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
169 4 Антон Петров 2003 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
170 5 Боил Василов Банов 1971 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
171 6 Васил Антонов 2013 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
172 7 Васил Тричков 1969 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
173 8 Владимир Кононенко 2008 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
174 9 Габриела Великова 2002 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
175 10 Габриела Иванова 2013 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
176 11 Георгии Стефанов 2013 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
177 12 Дамла Мустафа Вели 2012 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
178 13 Даниел Георгиев Гечев 2008 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
179 14 Дарина Иванова 2014 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
180 15 Дария Попова 2013 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
181 16 Десислава Първанова 1965 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
182 17 Димитринка Братимирова 1958 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
183 18 Емилия Златанова 1958 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
184 19 Калоян Добриславов 2007 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
185 20 Константин Георгиев 2007 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
186 21 Кристиян Ивайлов Димитров 2013 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
187 22 Християна Василева Буглова 2015 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
188 23 Лейла Димитрова 1973 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
189 24 Лозана Несторова 1947 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
190 25 Лъчезар Колев 2005 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
191 26 Магдалена Сапарева 1943 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
192 27 Марина Миланова 2014 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
193 28 Мартин Бекирски 2015 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
194 29 Матео Лазаров 2017 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
195 30 Мила Бъклова 2008 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
196 31 Мирослава Тодорова 2013 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
197 32 Никита Станиславов Райков 2015 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
198 33 Никола Димов 2005 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
199 34 Николай Василев 1969 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
200 35 Николай Ставрев 1972 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
201 36 Нина Тошева 2013 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
202 37 Павел Великов 2013 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
203 38 Павел Германов 2015 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
204 39 Павлина Чилингирова 1955 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
205 40 Петя Караиванова 2007 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
206 41 Пламен Стоименов 1963 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
207 42 Пламена Цветанова Антонова 2017 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
208 43 Сотир Георгиев Цветков 2008 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
209 44 Стоил Петров Жотев 1978 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
210 45 Стефан Василев 1977 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
211 46 Стоян Стоянов 2003 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
212 47 Христо Славчев 2014 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
213 48 Ивайло Николов Тодоров 2007 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
214 49 Атанас Валентинов Кулев 2006 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
215 50 Калоян Георгиев Симеонов 2010 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
216 51 Георги Емилов Стойчев 2014 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
217 52 Явор Петков Петков 2012 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
218 53 Любомир Коралов 2015 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
219 1 Александър Йорданов Стоянов 2013 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
220 2 Божидар Иванов Иванов 1974 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
221 3 Борис Николаев Чаталбашев 1974 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
222 4 Валентин Пламенов Вълев 1998 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
223 5 Георги Станиславов Няголов 2013 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
224 6 Денис Алексеевич Швенк 2010 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
225 7 Деница Юлиянова Петкова 2003 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
226 8 Душко Иванов Калчев 1949 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
227 9 Ефим Сергеевич Кан 2005 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
228 10 Желчо Иванов Желев 1960 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
229 11 Живко Иванов Жеков 1963 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
230 12 Калоян Атанасов Кошничаров 2014 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
231 13 Калоян Пламенов Пенчев 2015 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
232 14 Кристиян Галев Георгиев 2008 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
233 15 Марин Пламенов Маринов 2010 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
234 16 Мария Едгаровна Абрамян 2007 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
235 17 Никола Георгиев Георгиев 2011 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
236 18 Никола Иванов Чапанов 2010 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
237 19 Николай Димитров Желев 2008 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
238 20 Николай Драгомиров Пашов 2013 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
239 21 Николай Кирилов Казаков 2006 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
240 22 Николай Сотиров Сотиров 1969 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
241 23 Нинчев Даниел Любомиров 1996 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
242 24 Нургюл Илханова Салимова 2003 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
243 25 Петър Георгиев Тодоров 1996 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
244 26 Преслав Калинов Евтимов 2011 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
245 27 Рафаел Едгарович Абрамян 2014 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
246 28 Румен Иванов Танев 2012 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
247 29 Самуил Мартинов Тодоров 2014 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
248 30 Стамен Николаев Грудов 2015 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
249 31 Стефан Николаев Кандур 2012 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
250 32 Стефани Илива Чучукова 2006 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
251 33 Христо Кирилов Стоянов 2009 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
252 34 Цветан Костов Стоянов 2004 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
253 35 Цветомир Ангелов Ангелов 1973 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
254 36 Янис Вълчев Павлов 2016 ШК БУРГАС 64 Бургас Живко Жеков
255 37 Станимир Димитров Петков 2015 ШК Бургас 64 Бургас Живко Жеков
256 1 Борис Йорданов Ангелов 2016 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
257 2 Борислав Георгиев Желязков 2013 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
258 3 Габриела Ивайлова Нейчева 2014 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
259 4 Георги Георгиев Банков 2012 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
260 5 Елица Бориславова Тодорова 2014 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
261 6 Иван Бориславов Тодоров 2011 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
262 7 Иван Володя Василиев 2011 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
263 8 Красен Василев Николов 1953 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
264 9 Кристиян Красимиров Александров 2011 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
265 10 Лъчезар Веселинов Йорданов 2001 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
266 11 Михаил Иванов Мързаков 2008 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
267 12 Никола Йвайлов Нейчев 2012 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
268 13 Никола Нанов Петров 2010 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
269 14 Румен Иванов Мързаков 2011 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
270 15 Самуил Радославов Велков 2012 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
271 16 Симона Красимирова Александрова 2015 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
272 17 Славян Деян Енев 2011 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
273 18 Стоян Владимиров Илиев 2014 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
274 19 Александър Деянов Иванов 2014 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
275 20 Габриела Димитрова Панайотова 2014 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
276 21 Траян Илиев 2010 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
277 22 Герман Калиниченко 2014 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
278 23 Емил Христов Иванов 1956 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
279 24 Велин Танев Бенев 1967 ШК ВАРНА Варна Красен Николов
280 1 Александър Александров Пенчев 2014 ШК БАЛКАНЪ БОТЕВГРАД Ботевград Дамян Маринов
281 2 Борис Василев Борисов 1975 ШК БАЛКАНЪ БОТЕВГРАД Ботевград Дамян Маринов
282 3 Борислав Петков Христов 1988 ШК БАЛКАНЪ БОТЕВГРАД Ботевград Дамян Маринов
283 4 Галин Стефанов Иванов 1976 ШК БАЛКАНЪ БОТЕВГРАД Ботевград Дамян Маринов
284 5 Георги Спасов Спасов 1949 ШК БАЛКАНЪ БОТЕВГРАД Ботевград Дамян Маринов
285 6 Ейдън Тимоти Хаулет 2015 ШК БАЛКАНЪ БОТЕВГРАД Ботевград Дамян Маринов
286 7 Захарин Тодоров Вълчинов 1982 ШК БАЛКАНЪ БОТЕВГРАД Ботевград Дамян Маринов
287 8 Иван Стоянов Златанов 1987 ШК БАЛКАНЪ БОТЕВГРАД Ботевград Дамян Маринов
288 9 Петър Захариев Зарков 1985 ШК БАЛКАНЪ БОТЕВГРАД Ботевград Дамян Маринов
289 10 Симеон Христов Владимиров 2012 ШК БАЛКАНЪ БОТЕВГРАД Ботевград Дамян Маринов
290 1 Александър Желязков 2003 ШК-ПРИСТИС Русе Ростислав Раев
291 2 Елица Руменова Раева 1987 ШК-ПРИСТИС Русе Ростислав Раев
292 3 Мирослав Иванов Коларов 2003 ШК-ПРИСТИС Русе Ростислав Раев
293 4 Николай Николаев Петков 2011 ШК-ПРИСТИС Русе Ростислав Раев
294 5 Ростислав Руменов Раев 1984 ШК-ПРИСТИС Русе Ростислав Раев
295 6 Румен Руменов Върбанов 2011 ШК-ПРИСТИС Русе Ростислав Раев
296 7 Станислав Стойков Ботев 2006 ШК-ПРИСТИС Русе Ростислав Раев
297 8 Стойко Стоянов Ботев 1971 ШК-ПРИСТИС Русе Ростислав Раев
298 9 Христо Стефанов Михайлов 2008 ШК-ПРИСТИС Русе Ростислав Раев
299 10 Елена Бориславова Иванова 2007 ШК-ПРИСТИС Русе Ростислав Раев
300 1 Александър Александров Цолов 2011 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
301 2 Атанас Иванов Керекчийски 2009 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
302 3 Боряна Борисова Аршинкова 2008 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
303 4 Валентин Владимиров Каменов 1967 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
304 5 Владимир Георгиев Павлов 2004 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
305 6 Георги Кирилов Попов 1941 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
306 7 Даниел Светлинов Марков 2008 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
307 8 Денислав Викторов Благоев 2008 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
308 9 Диляна Дилянова Иванова 2007 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
309 10 Емилия Енчова Георгиева 1967 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
310 11 Иван Николов Маринов 2008 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
311 12 Иван Стоянов Кочев 2011 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
312 13 Йордан Иванов Стойков 1951 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
313 14 Кирил Димитров Георгиев 1965 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
314 15 Кристиян Христов Кочев 2013 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
315 16 Майкъл Радославов Григоров 2010 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
316 17 Мартин Валентинов Стойчев 2008 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
317 18 Олег Макавеев Иванов 1952 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
318 19 Ралица Борисова Аршинкова 2011 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
319 20 Ралица Красимирова Илиева 2004 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
320 21 Росен Александров Александров 2008 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
321 22 Стефан Любомиров Чаков 2009 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
322 23 Стойчо Дойков Дойков 1939 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
323 24 Яне Георгиев Гелемеров 1949 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
324 25 Никита Антонов Антропов 2014 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
325 26 Александър Тимев 2007 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
326 27 Мартин Йорданов Метев 1984 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
327 28 Истатко Александров Минчев 1946 ШК АН ПАСАН София Георги Павлов
328 1 Ивайло Тихомиров Белев 1984 ШК ТРЯВНА-2001 Трявна Ивайло Белев
329 2 Красен Русев Стефанов 1984 ШК ТРЯВНА-2001 Трявна Ивайло Белев
330 3 Петър Христов Христов 1988 ШК ТРЯВНА-2001 Трявна Ивайло Белев
331 1 Александър Александров Гавазов 2013 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
332 2 Александър Михайлов Гавазов 1969 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
333 3 Амбар Красимирова Кръстева 2014 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
334 4 Василена Радославова Очкова 2013 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
335 5 Веселин Александров Гавазов 2010 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
336 6 Даниел Красимиров Русев 2012 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
337 7 Димитър Даринов Маринов 2015 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
338 8 Димитър Любозаров Въндев 1969 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
339 9 Иван Добромиров Иванов 2013 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
340 10 Иван Павлович Сичов 2014 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
341 11 Илиян Петров Добрянов 2014 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
342 12 Красимир Иванов Русев 1983 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
343 13 Кристиян Деянов Кръстев 2010 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
344 14 Кристиян Петров Тонев 2014 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
345 15 Магдалена Иванова Иванова 2014 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
346 16 Мария Радославова Очкова 2011 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
347 17 Мартин Деянов Бисеров 2013 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
348 18 Мартин Иванов Бакалски 2014 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
349 19 Матвей Павлович Сичов 2009 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
350 20 Момчил Петров Николов 1985 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
351 22 Пламен Димитров Младенов 1987 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
352 23 Светлин Иванов Бакалски 2009 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
353 24 Сергей Михайлович Малай 1959 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
354 25 Ханко Красимиров Кръстев 2013 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
355 26 Христо Иванов Ванев 2008 ШК СИНИТЕ КАМЪНИ Сливен Радослав Очков
356 1 Антон Павлов Аврамов 1963 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
357 2 Антоний Георгиев Георгиев 2009 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
358 3 Атанас Димитров Димитров 1967 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
359 4 Баран Нурай Неждетов 2008 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
360 5 Боряна Атанасова Димитрова 2006 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
361 6 Валери Йорданов Великов 2011 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
362 7 Васил Спасов Спасов 1971 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
363 8 Велин Николаев Симеонов 2013 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
364 9 Виктория Иванова Петрова 2015 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
365 10 Витомир Владиславов Арнаудов 2011 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
366 11 Гала Димитрова Параскевова 2013 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
367 12 Георги Йорданов Георгиев 2007 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
368 13 Даниел Руменов Йорданов 2014 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
369 14 Дария Мария-Десислава Петрова 2014 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
370 15 Дилек Мехмед Мехмед 2013 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
371 16 Димитър Пламенов Петров 2012 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
372 17 Добриана Йорданова Папазова 2012 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
373 18 Еге Емре Есмер 2011 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
374 19 Жеко Христов Хаджииванов 2010 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
375 20 Живко Калоянов Калоянов 2011 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
376 21 Ивайло Трифонов Борисов 2013 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
377 22 Иван Владимиров Писев 2014 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
378 23 Иван Христов Параскевов 2012 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
379 24 Илиан Илианов Македонски 2015 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
380 25 Каан Гюнай Тефиков 2008 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
381 26 Кристиян Яворов Вълчев 2012 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
382 26 Мая Галинова Найдева 2014 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
383 27 Магдалена Стоянова Стоянова 2006 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
384 28 Марина Владимирова Писева 2016 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
385 29 Мартин Михайлов Атанасов 2011 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
386 30 Мая Руменова Милкова 2014 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
387 31 Никола Деянов Банков 2011 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
388 32 Николай Атанасов Герчев 2014 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
389 33 Николай Василев Тодоров 1964 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
390 34 Николай Венелинов Вълчанов 2009 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
391 35 Николай Галинов Неделчев 2010 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
392 36 Норайр Сурен Шахбазян 2012 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
393 37 Павел Димитров Параскевов 2014 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
394 38 Павел Станиславов Петков 2008 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
395 39 Самуил Симеонов Борисов 2016 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
396 40 Силвия Цветомирова Йосифова 2013 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
397 41 Симеон Илиянов Хараланов 2013 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
398 42 Стоян Тодоров Герджиков 2012 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
399 43 Теодор Георгиев Георгиев 2011 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
400 44 Теодор Чавдаров Драгиев 2016 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
401 45 Хакан Велиев Ахмедов 2015 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
402 46 Християн Миленов Илиев 2006 СКШ ШУМЕН Шумен Илиян Хараланов
403 1 Адриан Воденов Митушев 2008 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
404 2 Анелия Кирилова Владимирова 2007 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
405 3 Антонио Антонов Чавдаров 2013 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
406 4 Атанас Стефанов Симонски 2009 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
407 5 Боян Светославов Михайлов 2011 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
408 6 Веселин Имков Методиев 1998 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
409 7 Виктория Живкова Стрендева 2006 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
410 8 Георги Ангелов Кулинчев 1959 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
411 9 Георги Кирилов Чепандов 1946 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
412 10 Дария Ивайлова Дудаклиева 2014 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
413 11 Иван Георгиев Вакъвчиев 1956 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
414 12 Илиян Георгиев Манов 2005 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
415 13 Илиян Кирилов Владимиро 2012 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
416 14 Йордан Стефанов Симонски 2007 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
417 15 Константин Георгиев Мадолев 2014 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
418 16 Лазар Насар 2003 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
419 17 Мариана Живкова Вакъвчиева 1960 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
420 18 Мариана Стоянова Пенкова 1970 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
421 19 Марин Владимиров Атанасов 1954 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
422 20 Марио Милчев Вутов 1974 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
423 21 Матео Антонов Чавдаров 2016 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
424 22 Никол Николаева Лазарова 2016 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
425 23 Николай Иванов Нинов 1969 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
426 24 Симона Александрова Крушалийска 2015 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
427 25 Стефани Венциславова Йорданова 2006 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
428 26 Стойко Бойков Котев 2015 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
429 27 Тодор Бориславов Бонев 1987 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
430 28 Филип Антон Спиров 2016 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
431 29 Марио Якимов Симеонов 2006 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
432 30 Владимир Атанас Шопов 2010 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
433 31 Васил Димитров Ганев 2011 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
434 32 Андрей Михаилов Петров 2006 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
435 35 Стефани Петрова Костева 2003 ШК ВИКТОРИ БЛАГОЕВГРАД Благоевград Марин Атанасов
436 1 Александра Александрова Генчева 2013 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
437 2 Александра Георгиева Нанева 2014 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
438 3 Александър Светлинов Левков 2014 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
439 4 Богдан Живков Алексиев 2007 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
440 5 Борис Светлинов Левков 2016 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
441 6 Бояна Николаева Цаневска 2010 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
442 7 Валери Найденов Георгиев 2015 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
443 8 Владимир Миленов Великов 2010 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
444 9 Габриел Михаилов Минков 2015 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
445 10 Гергана Тихомирова Цветкова 2013 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
446 11 Даная Илкова Костадинова 2016 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
447 12 Дариа Пламенова Палукова 2012 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
448 13 Дарина Димитрова Илиянова 2000 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
449 14 Димитър Яниславов Михайлов 2003 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
450 15 Ивайло Христов Христов 2007 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
451 16 Илко Данаилов Савов 1989 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
452 17 Йоана Атанасова Атанасова 2002 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
453 18 Камен Христов Тачев 1975 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
454 19 Кристиан Иво Стоев 2014 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
455 20 Кристиян Митков Чолаков 2011 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
456 21 Лиляна Иванова Славова 2008 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
457 22 Максимилиан Алексеев Войков 2012 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
458 23 Мирослав Ивайлов Манев 2013 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
459 24 Моника Панайотова Йорданова 2009 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
460 25 Никола Костов Христов 2009 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
461 26 Никола Николаев Христов 2015 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
462 27 Никола Николай Атанасов 2014 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
463 28 Николай Драгомиров Колев 2011 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
464 29 Николай Тихомиров Цветков 2010 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
465 30 Петър Венциславов Симеонов 2016 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
466 31 Преслав Василев Василев 2007 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
467 32 Преслав Николаев Дяков 2010 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
468 33 Самуил Виолинов Савов 2014 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
469 34 Самуил Георгиев Георгиев 2016 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
470 35 Саня Дечкова Зуртелова 2015 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
471 36 Сияна Илкова Костадинова 2008 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
472 37 Слави Павлов Радев 2009 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
473 38 Теодор Евгениев Анастасов 2013 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
474 39 Траян Миленов Минчев 1984 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
475 40 Хари Бохос Бохосян 2006 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
476 41 Христо Ивелинов Христов 1975 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
477 42 Янита Димитрова Иванова 2015 СКШ ОДЕСОС Варна Христо Христов
478 1 Александра Николаева Бурова 2016 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
479 2 Александър Мирославов Нанков 2011 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
480 3 Антон Илиянов Панчев 2015 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
481 4 Беатрис Олегова Ярова 2013 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
482 5 Виктор Бисеров Арабаджиев 2013 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
483 6 Виктор Владимиров Йорданов 2010 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
484 7 Виктория Огнянова Тодорова 2009 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
485 8 Георги Митков Николов 2014 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
486 9 Димитър Димитров Дюлгеров 1996 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
487 10 Йоан Борис Семков 2015 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
488 11 Калина Калинова Кирилова 2015 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
489 12 Калоян Константинов Казаков 2013 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
490 13 Катрин Георгиева Англелова 2017 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
491 14 Кристиан Николаев Марков 2014 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
492 15 Магдалена Василева Пашева 2015 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
493 16 Мирела Светославова Димитрова 2015 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
494 17 Нора Пламенова Рашева 2008 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
495 18 Петрозар Петромиров Маринов 2015 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
496 19 Петър Кирилов Митрашков 2016 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
497 20 Пламен Валериев Трънски 2012 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
498 21 Преслав Дениславов Георгиев 2014 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
499 22 Слав Преславов Наков 2012 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
500 23 Станислав Петров Петров 2011 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
501 24 Теодор Ивайлов Петров 2014 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
502 25 Тодор Чавдаров Доровски 2013 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
503 26 Христинка Емилова Илиева 1971 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
504 27 Виктор Викторов Комитски 2011 ШК СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
505 28 Кимон Георгиев Комитски 1946 ШК СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
506 29 Йордан Пенков Маринов 1948 ШК СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
507 30 Анна Мария Бориславова Пенкова 2013 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
508 31 Габриел Георгиев Петров 2012 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
509 32 Божидар Георгиев Петров 2008 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
510 1 Александър Младенов Великов 2009 ШК ДОБРУДЖА - 2013 Добрич Галин Костов
511 2 Алексей Николаев Николов 2015 ШК ДОБРУДЖА - 2013 Добрич Галин Костов
512 3 Анджелина Александрова Кеворкян 2013 ШК ДОБРУДЖА - 2013 Добрич Галин Костов
513 4 Андрей Денев Илиев 2014 ШК ДОБРУДЖА - 2013 Добрич Галин Костов
514 5 Велизар Димитров Върбанов 2013 ШК ДОБРУДЖА - 2013 Добрич Галин Костов
515 6 Владимир Младенов Великов 2007 ШК ДОБРУДЖА - 2013 Добрич Галин Костов
516 7 Грета Светославова Великова 2014 ШК ДОБРУДЖА - 2013 Добрич Галин Костов
517 8 Дамян Дамянов Калчев 2004 ШК ДОБРУДЖА - 2013 Добрич Галин Костов
518 9 Даниел Станимиров Тодоров 2014 ШК ДОБРУДЖА - 2013 Добрич Галин Костов
519 10 Ивайло Светославов Георгиев 2014 ШК ДОБРУДЖА - 2013 Добрич Галин Костов
520 11 Йордан Валентинов Йорданов 2011 ШК ДОБРУДЖА - 2013 Добрич Галин Костов
521 12 Калоян Тихомиров Тодоров 2013 ШК ДОБРУДЖА - 2013 Добрич Галин Костов
522 13 Константин Колев Иванов 2012 ШК ДОБРУДЖА - 2013 Добрич Галин Костов
523 14 Тодор Георгиев Костадинов 2009 ШК ДОБРУДЖА - 2013 Добрич Галин Костов
524 15 Явор Станимиров Нончев 2009 ШК ДОБРУДЖА - 2013 Добрич Галин Костов
525 1 Андрей Николов Николов 1972 ШК ХАРМОНИЯ 25 Шабла Деян Димитров
526 2 Ваня Минкова Николова 1973 ШК ХАРМОНИЯ 25 Шабла Деян Димитров
527 3 Галин Димитров Костов 1964 ШК ХАРМОНИЯ 25 Шабла Деян Димитров
528 4 Даниел Иванов Йорданов 2002 ШК ХАРМОНИЯ 25 Шабла Деян Димитров
529 5 Денис Мирославов Иванов 2013 ШК ХАРМОНИЯ 25 Шабла Деян Димитров
530 6 Деян Георгиев Димитров 1982 ШК ХАРМОНИЯ 25 Шабла Деян Димитров
531 7 Павлин Георгиев Гочев 1982 ШК ХАРМОНИЯ 25 Шабла Деян Димитров
532 8 Станимир Христов Христов 1980 ШК ХАРМОНИЯ 25 Шабла Деян Димитров
533 9 Христо Жечев Христов 1948 ШК ХАРМОНИЯ 25 Шабла Деян Димитров
534 10 Явор Андреев Николов 2005 ШК ХАРМОНИЯ 25 Шабла Деян Димитров
535 11 Ангел Йосифов Ангелов 1964 ШК ХАРМОНИЯ 26 Шабла Деян Димитров
536 12 Гроздан Тодоров Лозанов 1985 ШК ХАРМОНИЯ 27 Шабла Деян Димитров
537 1 Александър Пламенов Станчев 1991 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
538 2 Антон Теодосиев Костадинов 1982 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
539 3 Валентин Панайотов Минчев 1959 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
540 4 Валентина Димитрова Димитрова 2006 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
541 5 Валери Валериев Лилов 1991 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
542 6 Васил Георгиев Георгиев 2005 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
543 7 Велина Дикова Суружон 2005 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
544 8 Венцислав Георгиев Николов 1982 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
545 9 Даниел Бисеров Стоянов 2008 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
546 10 Деян Аворов Якимов 2012 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
547 11 Диян Георгиев Димов 1974 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
548 12 Добромир Стаменов Стоянов 2013 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
549 13 Калоян Маринов Христев 2011 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
550 14 Калоян Станиславов Димитров 2008 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
551 15 Константин Георгиев Иванов 1956 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
552 16 Красимир Иванов Кирчев 1973 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
553 17 Лилия Петкова Петкова 2002 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
554 18 Мартин Димитрова Димитрова 2010 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
555 19 Мартин Диянов Димитров 2009 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
556 20 Минко Костадинов Шишков 1971 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
557 21 Мирослав Милен Димитров 2014 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
558 22 Михаела Михайлова Бошнакова 2009 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
559 23 Надежда Петкова Петкова 2000 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
560 24 Николай Милен Димитров 2017 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
561 25 Николай Станиславов Георгиев 2009 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
562 26 Николай Тодоров Тодоров 2013 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
563 27 Огнян Ивов Герасимов 2013 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
564 28 Павел Петков Янев 1992 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
565 29 Пламен Иванов Петров 1989 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
566 30 Райчо Милков Милев 2003 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
567 31 Росен Стефанов Михалев 1962 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
568 32 Станислав Павлинов Стоянов 1980 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
569 33 Стелиян Димитров Мичев 1976 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
570 34 Стефан Николаев Узунов 2009 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
571 35 Точно Спасов Тенев 1953 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
572 36 Христо Георгиев Николов 2013 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
573 37 Явор Петров Златев 2015 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
574 38 Мартин Мартинов Бакърджиев 2015 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
575 39 Пламен Димитров Младенов 1987 ШК КАИСА-ВАРНА Варна Минко Шишков
576 1 Атанас Георгиев Атанасов 1962 СКШ МАРИЦА-ПЛОВДИВ Пловдив Виктория Радева
577 2 Атанас Танов Терзийски 1974 СКШ МАРИЦА-ПЛОВДИВ Пловдив Виктория Радева
578 3 Виктория Славеева Радева 2001 СКШ МАРИЦА-ПЛОВДИВ Пловдив Виктория Радева
579 4 Исая Атанасов Терзийски 2010 СКШ МАРИЦА-ПЛОВДИВ Пловдив Виктория Радева
580 5 Петра Атанасова Терзийска 2011 СКШ МАРИЦА-ПЛОВДИВ Пловдив Виктория Радева
581 1 Алекси Неделчев Радев 1946 СКШ-АЛЕХИН Поморие Алекси Радев
582 1 Алекс Николаев Кабаиванов 2012 ШК ДУНАВ-1931 Русе Димитър Роев
583 2 Боян Деянов Станков 2011 ШК ДУНАВ-1931 Русе Димитър Роев
584 3 Боян Северинов Манев 2015 ШК ДУНАВ-1931 Русе Димитър Роев
585 4 Даниел Деянов Чакъров 2011 ШК ДУНАВ-1931 Русе Димитър Роев
586 5 Ема Пламенова Костова 2014 ШК ДУНАВ-1931 Русе Димитър Роев
587 6 Емануил Теодорос Орфанудакис 2007 ШК ДУНАВ-1931 Русе Димитър Роев
588 7 Ертан Динчер Даудов 2014 ШК ДУНАВ-1931 Русе Димитър Роев
589 8 Иван Деянов Петков 2011 ШК ДУНАВ-1931 Русе Димитър Роев
590 9 Калин Венелинов Ганев 2011 ШК ДУНАВ-1931 Русе Димитър Роев
591 10 Максим Станимиров Цанев 2015 ШК ДУНАВ-1931 Русе Димитър Роев
592 11 Никола Яворов Николаев 2015 ШК ДУНАВ-1931 Русе Димитър Роев
593 12 Теодор Тодоров Тодоров 2011 ШК ДУНАВ-1931 Русе Димитър Роев
594 13 Филип Калоянов Маринов 2014 ШК ДУНАВ-1931 Русе Димитър Роев
595 1 Адем Изияев Бекиров 1966 ШСК МИСИОНИС-ТЪРГОВИЩЕ Търговище Стойчо Божилов
596 2 Бюрхан Джемилов Мехмедов 1972 ШСК МИСИОНИС-ТЪРГОВИЩЕ Търговище Стойчо Божилов
597 3 Делян Радославов Димитров 1995 ШСК МИСИОНИС-ТЪРГОВИЩЕ Търговище Стойчо Божилов
598 4 Димитър Христов Димитров 1974 ШСК МИСИОНИС-ТЪРГОВИЩЕ Търговище Стойчо Божилов
599 5 Ивайло Ростислав Тодоров 2012 ШСК МИСИОНИС-ТЪРГОВИЩЕ Търговище Стойчо Божилов
600 6 Илия Валентинов Върбанов 1985 ШСК МИСИОНИС-ТЪРГОВИЩЕ Търговище Стойчо Божилов
601 7 Михаил Руменов Михайлов 1971 ШСК МИСИОНИС-ТЪРГОВИЩЕ Търговище Стойчо Божилов
602 8 Онур Мехмедов Османов 1996 ШСК МИСИОНИС-ТЪРГОВИЩЕ Търговище Стойчо Божилов
603 9 Ростислав Тодоров Сименонов 1977 ШСК МИСИОНИС-ТЪРГОВИЩЕ Търговище Стойчо Божилов
604 10 Салим Ибрямов Салимов 1955 ШСК МИСИОНИС-ТЪРГОВИЩЕ Търговище Стойчо Божилов
605 11 Стефан Найденов Христов 1967 ШСК МИСИОНИС-ТЪРГОВИЩЕ Търговище Стойчо Божилов
606 12 Стойчо Йорданов Божилов 1954 ШСК МИСИОНИС-ТЪРГОВИЩЕ Търговище Стойчо Божилов
607 1 Ани Антонова Крумова-Пайкова 1994 ВШК Г. ДАСКАЛОВ Варна Красимир Даскалов
608 2 Венко Ганев Атанасов 1959 ВШК Г. ДАСКАЛОВ Варна Красимир Даскалов
609 3 Виктор Иванов Иванов 2016 ВШК Г. ДАСКАЛОВ Варна Красимир Даскалов
610 4 Владислав Александров Дишков 2009 ВШК Г. ДАСКАЛОВ Варна Красимир Даскалов
611 5 Георги Владимиров Тодоров 1947 ВШК Г. ДАСКАЛОВ Варна Красимир Даскалов
612 6 Димитър Иванов Хинев 1949 ВШК Г. ДАСКАЛОВ Варна Красимир Даскалов
613 7 Кирил Дамянов Атанасов 2009 ВШК Г. ДАСКАЛОВ Варна Красимир Даскалов
614 8 Константин Ангелов Стоянов (Коста Ангелов) 1946 ВШК Г. ДАСКАЛОВ Варна Красимир Даскалов
615 9 Кристиян Костадинов Хаджитенев 2009 ВШК Г. ДАСКАЛОВ Варна Красимир Даскалов
616 10 Луиза-Десислава Пенчева Андонова 1979 ВШК Г. ДАСКАЛОВ Варна Красимир Даскалов
617 11 Недялка Желязкова Стойкова 1961 ВШК Г. ДАСКАЛОВ Варна Красимир Даскалов
618 12 Силвия Тошева Йорданова 2008 ВШК Г. ДАСКАЛОВ Варна Красимир Даскалов
619 13 Стоян Ганев Стойков 1955 ВШК Г. ДАСКАЛОВ Варна Красимир Даскалов
620 1 Александър Александров Алексиев 2011 ШК ГЕБЕДЖЕ Белослав Димитър Павлов
621 2 Венцислав Емилов Янев 2003 ШК ГЕБЕДЖЕ Белослав Димитър Павлов
622 3 Георги Валентинов Александров 1973 ШК ГЕБЕДЖЕ Белослав Димитър Павлов
623 4 Георги Митков Велчев 2009 ШК ГЕБЕДЖЕ Белослав Димитър Павлов
624 5 Даниил Тодоров Михалев 1995 ШК ГЕБЕДЖЕ Белослав Димитър Павлов
625 6 Димитър Костадинов Павлов 1955 ШК ГЕБЕДЖЕ Белослав Димитър Павлов
626 7 Иван Емилов Янев 1980 ШК ГЕБЕДЖЕ Белослав Димитър Павлов
627 8 Иван Пенчев Иванов 1968 ШК ГЕБЕДЖЕ Белослав Димитър Павлов
628 9 Калоян Станимиров Вълчев 2004 ШК ГЕБЕДЖЕ Белослав Димитър Павлов
629 10 Камен Димитров Иванов 1973 ШК ГЕБЕДЖЕ Белослав Димитър Павлов
630 11 Мартин Любомиров Митев 1986 ШК ГЕБЕДЖЕ Белослав Димитър Павлов
631 12 Матрин Димитров Димитров 2012 ШК ГЕБЕДЖЕ Белослав Димитър Павлов
632 13 Стихомир Стихомиров Дончев 2011 ШК ГЕБЕДЖЕ Белослав Димитър Павлов
633 14 Георги Иванов Стоянов 2013 ШК ГЕБЕДЖЕ Белослав Димитър Павлов
634 15 Димитър Николаев Шопов 2012 ШК ГЕБЕДЖЕ Белослав Димитър Павлов
635 16 Кирил Иванов Пилев 1965 ШК Гебедже Белослав Димитър Павлов
636 1 Ангел Георгиев Петров 1972 ОШК ЕЛИН ПЕЛИН Елин Пелин Симеон Георгиев
637 2 Ангел Тошков 1982 ОШК ЕЛИН ПЕЛИН Елин Пелин Симеон Георгиев
638 3 Вельо Иванов Колев 1937 ОШК ЕЛИН ПЕЛИН Елин Пелин Симеон Георгиев
639 4 Денислав Даниелов Кирчев 2001 ОШК ЕЛИН ПЕЛИН Елин Пелин Симеон Георгиев
640 5 Костадин Граматиков 1964 ОШК ЕЛИН ПЕЛИН Елин Пелин Симеон Георгиев
641 6 Красимир Благоев Андреев 1962 ОШК ЕЛИН ПЕЛИН Елин Пелин Симеон Георгиев
642 7 Мирослав Колев Мирчев 2002 ОШК ЕЛИН ПЕЛИН Елин Пелин Симеон Георгиев
643 8 Радослав Петров Георгиев 2003 ОШК ЕЛИН ПЕЛИН Елин Пелин Симеон Георгиев
644 9 Симеон Ангелов Георгиев 2001 ОШК ЕЛИН ПЕЛИН Елин Пелин Симеон Георгиев
645 10 Христо Ангелов Георгиев 2007 ОШК ЕЛИН ПЕЛИН Елин Пелин Симеон Георгиев
646 1 Андрей Андонов Иванов 2010 СКШ НСА София Радислав Атанасов
647 2 Виктор Деянов Попдимитров 2010 ШК НСА София Радислав Атанасов
648 3 Георги Николаев Младенов 2000 СКШ НСА София Радислав Атанасов
649 4 Гинчо Николаев Гочев 2000 СКШ НСА София Радислав Атанасов
650 5 Димитър Кирилов Георгиев 2010 СКШ НСА София Радислав Атанасов
651 6 Ивайло Василев Кирилов 2003 СКШ НСА София Радислав Атанасов
652 7 Йордан Владимиров Каменов 2012 СКШ НСА София Радислав Атанасов
653 8 Константин Станислав Чаушев 2017 СКШ НСА София Радислав Атанасов
654 9 Коце Филипов Коцев 1954 СКШ НСА София Радислав Атанасов
655 10 Марио Йорданов Йорданов 2010 СКШ НСА София Радислав Атанасов
656 11 Михаил Владимиров Каменов 2014 СКШ НСА София Радислав Атанасов
657 12 Пламен Стоянов 2006 СКШ НСА София Радислав Атанасов
658 13 Радислав Йорданов Атанасов 1960 СКШ НСА София Радислав Атанасов
659 14 Светослав Георгиев Лозанов 1971 СКШ НСА София Радислав Атанасов
660 15 Тео Ангелов Янакиев 2015 СКШ НСА София Радислав Атанасов
661 1 Ася Атанасова Григорова 2007 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
662 2 Владислав Янков Димитров 2016 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
663 3 Георги Пламенов Щерев 2010 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
664 4 Диана Дякова Димитрова 1956 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
665 5 Димитър Красимиров Бъцков 2014 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
666 6 Иван Владимиров Василев 2015 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
667 7 Калина Михайлова Шипкова 2011 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
668 8 Калоян Лалев Дечков 2012 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
669 9 Карин Александрова Ташева 2016 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
670 10 Константин Василев Смилов 2009 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
671 11 Константин Георгиев Дзанев 2002 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
672 12 Кристиан Стефанов Качанов 2014 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
673 13 Кристиян Стефанов Дуралиев 2016 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
674 14 Марио Красимиров Тончев 2017 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
675 15 Мартин Димитров Димитров 2016 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
676 16 Никол Стефанова Дуралиева 2016 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
677 17 Петрана Николова Драганова 1956 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
678 18 Симеон Станиславов Дичев 2009 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
679 19 Стоян Минчев Стоянов 1985 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
680 20 Таня Илиева Банинска 1961 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
681 21 Тодор Петров Петров 2011 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
682 22 Християна Миленова Кирилова 2012 ШК КАЗАНЛЪК 21 Казанлък Петрана Драганова
683 1 Ангел Иванов Даулов 1961 ШК ИВАЙЛОВГРАД Ивайловград Мариян Араджиев
684 2 Анджелина Антонова Авджиева 2013 ШК ИВАЙЛОВГРАД Ивайловград Мариян Араджиев
685 3 Антон Ивайлов Митков 2015 ШК ИВАЙЛОВГРАД Ивайловград Мариян Араджиев
686 4 Арнолд Виттиг 2008 ШК ИВАЙЛОВГРАД Ивайловград Мариян Араджиев
687 5 Борислав Ангелов Сариев 2013 ШК ИВАЙЛОВГРАД Ивайловград Мариян Араджиев
688 6 Димитър Миленов Пехливанов 2012 ШК ИВАЙЛОВГРАД Ивайловград Мариян Араджиев
689 7 Димитър Николаев Панайотов 2011 ШК ИВАЙЛОВГРАД Ивайловград Мариян Араджиев
690 8 Елена Георгиева Кондузова 2014 ШК ИВАЙЛОВГРАД Ивайловград Мариян Араджиев
691 9 Захари Благовестов Арсов 2015 ШК ИВАЙЛОВГРАД Ивайловград Мариян Араджиев
692 10 Ивона Златкова Кинева 2008 ШК ИВАЙЛОВГРАД Ивайловград Мариян Араджиев
693 11 Марина Милчева Атанасова 2008 ШК ИВАЙЛОВГРАД Ивайловград Мариян Араджиев
694 12 Мариян Желязков Араджиев 1988 ШК ИВАЙЛОВГРАД Ивайловград Мариян Араджиев
695 13 Милица Георгиева Георгиева 2007 ШК ИВАЙЛОВГРАД Ивайловград Мариян Араджиев
696 14 Нели Георгиева Георгиева 2011 ШК ИВАЙЛОВГРАД Ивайловград Мариян Араджиев
697 15 Стефани Тодорова Чакърова 2008 ШК ИВАЙЛОВГРАД Ивайловград Мариян Араджиев
698 16 Теодора Георгиева Димитрова 2014 ШК ИВАЙЛОВГРАД Ивайловград Мариян Араджиев
699 1 Антоан Иванов Иванов 2006 СКШ ТУНДЖА 2009 Ямбол Атанас Христов
700 2 Атанас Христов Христов 1975 СКШ ТУНДЖА 2009 Ямбол Атанас Христов
701 3 Васил Александров Василев 1973 СКШ ТУНДЖА 2009 Ямбол Атанас Христов
702 4 Добромир Ясенов Желев 2012 СКШ ТУНДЖА 2009 Ямбол Атанас Христов
703 5 Живко Димитров Георгиев 1969 СКШ ТУНДЖА 2009 Ямбол Атанас Христов
704 6 Ивайло Миленов Ангелов 2006 СКШ ТУНДЖА 2009 Ямбол Атанас Христов
705 7 Мартин Валентинов Вълчев 2009 СКШ ТУНДЖА 2009 Ямбол Атанас Христов
706 8 Момчил Ясенов Желев 2010 СКШ ТУНДЖА 2009 Ямбол Атанас Христов
707 9 Николай Йорданов Йорданов 1976 СКШ ТУНДЖА 2009 Ямбол Атанас Христов
708 10 Павел Генчев Каназирев 1978 СКШ ТУНДЖА 2009 Ямбол Атанас Христов
709 11 Станислав Костов Главчев 1975 СКШ ТУНДЖА 2009 Ямбол Атанас Христов
710 12 Цветослава Стоянова Колева 2005 СКШ ТУНДЖА 2009 Ямбол Атанас Христов
711 13 Никола Стоянов Стоянов 2006 СКШ ТУНДЖА 2009 Ямбол Атанас Христов
712 14 Георги Димов Николов 2008 СКШ ТУНДЖА 2009 Ямбол Атанас Христов
713 15 Желязко Русев 1976 СКШ ТУНДЖА 2009 Ямбол  
714 1 Алекс Анатолиев Ангелов 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
715 2 Алекс Върбанов 2013 ШК ЦСКА София Васил Илиев
716 3 Александър Димитров Маринов 2013 ШК ЦСКА София Васил Илиев
717 4 Александър Георгиев Валентинов 2009 ШК ЦСКА София Васил Илиев
718 5 Александър Мартинов Ангелов 2012 ШК ЦСКА София Васил Илиев
719 6 Анджелика Николова Ненова 2010 ШК ЦСКА София Васил Илиев
720 7 Андрей Младенов 1979 ШК ЦСКА София Васил Илиев
721 8 Антон Михайлов Кръстев 2015 ШК ЦСКА София Васил Илиев
722 9 Асен Георгиев Петров 1940 ШК ЦСКА София Васил Илиев
723 10 Арина Маринова 2012 ШК ЦСКА София Васил Илиев
724 11 Боби Благовест Пенков 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
725 12 Борис Данков 2006 ШК ЦСКА София Васил Илиев
726 13 Борис Мирославов Брайков 2012 ШК ЦСКА София Васил Илиев
727 14 Борис Росенов Дайраджиев 2009 ШК ЦСКА София Васил Илиев
728 15 Борис Чавдаров Стойков 2012 ШК ЦСКА София Васил Илиев
729 16 Боян Александров Петров 2012 ШК ЦСКА София Васил Илиев
730 17 Боян Еленчев 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
731 18 Боян Стефанов Марков 2011 ШК ЦСКА София Васил Илиев
732 19 Валентин Яниев Младенов 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
733 20 Валери Владиславов Владимиров 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
734 21 Валерия Цветанова Ненчева 2016 ШК ЦСКА София Васил Илиев
735 22 Васил Бориславов Борисов 2007 ШК ЦСКА София Васил Илиев
736 23 Васил Николаев Илиев 1978 ШК ЦСКА София Васил Илиев
737 24 Велислав Христов Куков 1983 ШК ЦСКА София Васил Илиев
738 25 Виктор Илиев 2013 ШК ЦСКА София Васил Илиев
739 26 Витали Алексис Цанев 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
740 27 Владислав Пламенов Тотев 2010 ШК ЦСКА София Васил Илиев
741 28 Вяра Георгиева Петрова 2016 ШК ЦСКА София Васил Илиев
742 29 Георги Владимиров Русанов 2010 ШК ЦСКА София Васил Илиев
743 30 Георги Ивайлов Бъчваров 2010 ШК ЦСКА София Васил Илиев
744 31 Георги Илков Филев 1984 ШК ЦСКА София Васил Илиев
745 32 Георги Йорданов Димитров 2011 ШК ЦСКА София Васил Илиев
746 33 Георги Младенов 2012 ШК ЦСКА София Васил Илиев
747 34 Георги Николаев 1997 ШК ЦСКА София Васил Илиев
748 35 Георги Стефанов Стефанов 2005 ШК ЦСКА София Васил Илиев
749 36 Георги Христов 2015 ШК ЦСКА София Васил Илиев
750 37 Горан Кръстев Кръстев 1989 ШК ЦСКА София Васил Илиев
751 38 Дара Мартин Василева 2012 ШК ЦСКА София Васил Илиев
752 39 Дарин Кръстев 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
753 40 Денислав Иванов 2015 ШК ЦСКА София Васил Илиев
754 41 Дея Антонова Спасова 2013 ШК ЦСКА София Васил Илиев
755 42 Деян Кирилов Голосманов 2009 ШК ЦСКА София Васил Илиев
756 43 Джулия Ивова Маркова 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
757 44 Димитър Димитров Даскалов 1997 ШК ЦСКА София Васил Илиев
758 45 Евелин Евлогиева Младенова 2005 ШК ЦСКА София Васил Илиев
759 46 Елеонора Георгиева Валентинова 2011 ШК ЦСКА София Васил Илиев
760 47 Ели Бисерова Чиликова 2002 ШК ЦСКА София Васил Илиев
761 48 Емил Янек Шопов 2012 ШК ЦСКА София Васил Илиев
762 49 Енчо Борисов Стоянов 2004 ШК ЦСКА София Васил Илиев
763 50 Ивайла Николова 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
764 51 Ивайло Йорданов 2003 ШК ЦСКА София Васил Илиев
765 52 Иван Иванов Милчев 2010 ШК ЦСКА София Васил Илиев
766 53 Ивона Миленова Русева 2015 ШК ЦСКА София Васил Илиев
767 54 Илиян Лъчезаров Попов 1978 ШК ЦСКА София Васил Илиев
768 55 Ирина Ясенова Петкова 2007 ШК ЦСКА София Васил Илиев
769 56 Йоана Йовицова Божкова 2006 ШК ЦСКА София Васил Илиев
770 57 Йовица Борисов Божков 1970 ШК ЦСКА София Васил Илиев
771 58 Йорданка Бисерова Стефанова 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
772 59 Калина Босева 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
773 60 Калина Христова Йорданова 2015 ШК ЦСКА София Васил Илиев
774 61 Калина Цветкова 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
775 62 Калоян Георгиев Георгиев 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
776 63 Калоян Красимиров Паликов 2008 ШК ЦСКА София Васил Илиев
777 64 Карина Кирилова Георгиева 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
778 65 Кирил Кирилов Елисеев 2010 ШК ЦСКА София Васил Илиев
779 66 Кирил Павликов Лазаров 2005 ШК ЦСКА София Васил Илиев
780 67 Кирил Стойчев Медарев 2008 ШК ЦСКА София Васил Илиев
781 68 Константин Бориславов Златанчев 2011 ШК ЦСКА София Васил Илиев
782 69 Константин Колев 1983 ШК ЦСКА София Васил Илиев
783 70 Константин Георгиев Георгиев 2016 ШК ЦСКА София Васил Илиев
784 71 Кристиан Филипов Филипов 2016 ШК ЦСКА София Васил Илиев
785 72 Кристиан Христомиров Русев 2009 ШК ЦСКА София Васил Илиев
786 73 Кристиана Николова Данева 2011 ШК ЦСКА София Васил Илиев
787 74 Кристиана Чавдарова Копоева 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
788 75 Кубрат Константинов Петков 2013 ШК ЦСКА София Васил Илиев
789 76 Лиа Радева 2012 ШК ЦСКА София Васил Илиев
790 77 Любомир Георгиев Кушев 2016 ШК ЦСКА София Васил Илиев
791 78 Любомир Данов 1994 ШК ЦСКА София Васил Илиев
792 79 Майкъл Дамянов Василев 2008 ШК ЦСКА София Васил Илиев
793 80 Максим Пламенов Маринов 2010 ШК ЦСКА София Васил Илиев
794 81 Марио Христов 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
795 82 Мария Денизова Кула 2010 ШК ЦСКА София Васил Илиев
796 83 Мартин Асенов 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
797 84 Мартин Йорданов Кьосев 2013 ШК ЦСКА София Васил Илиев
798 85 Мартин Орлинов Георгиев 2013 ШК ЦСКА София Васил Илиев
799 86 Мартина Кирилова Голосманова 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
800 87 Мартина Мартинова Колева 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
801 88 Михаела Маринова 2012 ШК ЦСКА София Васил Илиев
802 89 Михаил Мирославов Нейков 2015 ШК ЦСКА София Васил Илиев
803 90 Никола Георгиев Владимиров 2009 ШК ЦСКА София Васил Илиев
804 91 Никола Йорданов Мишев 2015 ШК ЦСКА София Васил Илиев
805 92 Никола Кафеджийски 2016 ШК ЦСКА София Васил Илиев
806 93 Никола Цветанов Ненчев 2011 ШК ЦСКА София Васил Илиев
807 94 Николай Петров Докузов 2007 ШК ЦСКА София Васил Илиев
808 95 Ния Бурванова 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
809 96 Нурал Рийза 2012 ШК ЦСКА София Васил Илиев
810 97 Орлин Димитров Цурев 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
811 98 Павел Владимиров Лозанов 2017 ШК ЦСКА София Васил Илиев
812 99 Павел Орлинов Луканов 2015 ШК ЦСКА София Васил Илиев
813 100 Пиа Алексис Цанев 2011 ШК ЦСКА София Васил Илиев
814 101 Пламен Лъчезаров Трендафилов 2006 ШК ЦСКА София Васил Илиев
815 102 Пламен Шейтанов Асенов 2013 ШК ЦСКА София Васил Илиев
816 103 Преслав Пламенов Петров 2010 ШК ЦСКА София Васил Илиев
817 104 Ралица Мирославова Маркова 2000 ШК ЦСКА София Васил Илиев
818 105 Рангел Йовицов Божков 2012 ШК ЦСКА София Васил Илиев
819 106 Рангел Цветков Цанковски 2015 ШК ЦСКА София Васил Илиев
820 107 Рая Георгиева Гайдаржиева 2012 ШК ЦСКА София Васил Илиев
821 108 Росен Атанасов Ладжов 2015 ШК ЦСКА София Васил Илиев
822 109 Росен Ивайлов Стойнов 2011 ШК ЦСКА София Васил Илиев
823 110 Сашо Николов 1958 ШК ЦСКА София Васил Илиев
824 111 Светлозар Златков 2012 ШК ЦСКА София Васил Илиев
825 112 Светлозар Мартин Василев 2015 ШК ЦСКА София Васил Илиев
826 113 Себастиан Александър Петров 2015 ШК ЦСКА София Васил Илиев
827 114 Симеон Андреев 2006 ШК ЦСКА София Васил Илиев
828 115 Симеон Георгиев Василев 2013 ШК ЦСКА София Васил Илиев
829 116 Симеон Момчилов Миков 2007 ШК ЦСКА София Васил Илиев
830 117 Симеон Николаев Трендафилов 2007 ШК ЦСКА София Васил Илиев
831 118 София Искимжи 2011 ШК ЦСКА София Васил Илиев
832 119 Спасимира Миленова Русева 2012 ШК ЦСКА София Васил Илиев
833 120 Станислав Андреев Андреев 1984 ШК ЦСКА София Васил Илиев
834 121 Стефан Кафеджийски 2010 ШК ЦСКА София Васил Илиев
835 122 Стефан Стефанов Томиславов 2003 ШК ЦСКА София Васил Илиев
836 123 Стоян Стоянов Брадинов 2007 ШК ЦСКА София Васил Илиев
837 124 Теодор Милин Джалалиев 2015 ШК ЦСКА София Васил Илиев
838 125 Теодор Руменов Димитров 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
839 126 Филип Калоянов Маринов 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
840 127 Филип Павел Кашов 2014 ШК ЦСКА София Васил Илиев
841 128 Христо Георгиев Манолов 2013 ШК ЦСКА София Васил Илиев
842 129 Христо Младенов 2007 ШК ЦСКА София Васил Илиев
843 130 Христо Христов Митов 1998 ШК ЦСКА София Васил Илиев
844 131 Цветан Данев 2015 ШК ЦСКА София Васил Илиев
845 132 Юлиян Бурванов 2013 ШК ЦСКА София Васил Илиев
846 133 Явор Стоянов 2013 ШК ЦСКА София Васил Илиев
847 134 Ясен Стоянчов 2009 ШК ЦСКА София Васил Илиев
848 135 Доротея Стефанова Бакалова 2015 ШК ЦСКА София Васил Илиев
849 136 Виктория Василева Бамбева 2013 ШК ЦСКА София Васил Илиев
850 137 Невена Павлова Чернева 2013 ШК ЦСКА София Васил Илиев
851 138 Христо Христов Врежаков 2013 ШК ЦСКА София Васил Илиев
852 139 Калоян Бориславов Влахов 2008 ШК ЦСКА София Васил Илиев
853 140 Анушка Дюлгерова 2009 ШК ЦСКА София Васил Илиев
854 141 Юлиян Георгиев Скачков 2008 ШК ЦСКА София Васил Илиев
855 1 Александър Иво Велинов 2011 ШК РАЗВИТИЕ-КЮСТЕНДИЛ Кюстендил Георги Атанасов
856 2 Йоана Валериева Анастасова 2005 ШК РАЗВИТИЕ-КЮСТЕНДИЛ Кюстендил Георги Атанасов
857 3 Йонатан Грийн 2005 ШК РАЗВИТИЕ-КЮСТЕНДИЛ Кюстендил Георги Атанасов
858 4 Мартин Владиславов Теофилов 2008 ШК РАЗВИТИЕ-КЮСТЕНДИЛ Кюстендил Георги Атанасов
859 1 Андриян Красимир Неделчев 2009 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
860 2 Борис Бориславов Спасов 2014 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
861 3 Велизар Галинов Василев 2012 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
862 4 Витомир Галинов Ганчев 2014 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
863 5 Дарияна Тодорова Радева 2015 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
864 6 Жулин Севдин Нурвет 2014 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
865 7 Ивайло Ивайлов Гатев 2009 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
866 8 Калоян Тодоров Радев 2012 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
867 9 Константин Ненов Ненчев 2007 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
868 10 Максим Каменов Тодоров 2014 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
869 11 Момчил Златков Петков 2005 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
870 12 Петър Венциславов Станев 2016 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
871 13 Петър Люцканов Малджиев 2014 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
872 14 Петя Люцканова Малджиева 2012 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
873 15 Радослав Красимиров Генов 2007 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
874 16 Симеон Венциславов Станев 2009 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
875 17 Стелиян Люцканов Малджиев 2016 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
876 18 Стефан Венциславов Станев 2010 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
877 19 Тодор Спиров Тодоров 1945 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
878 20 Филип Венциславов Станев 2015 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
879 21 Христо Гавраилов Гавраилов 2012 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
880 22 Ясмин Севдин Нурвет 2010 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
881 23 Мартин Йонков Станчев 2013 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
882 24 Надежда Ивайлова Петкова 2013 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
883 25 Каан Гюрсел Гюнер 2010 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
884 26 Емил Емилов Параскевов 2005 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
885 27 Дария Пламенова Григоровa 2011 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
886 28 Радо Петров Петров 2012 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
887 29 Анна Алексеевна Казак 2012 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
888 30 Михайлова Татяна Деянова 2015 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
889 31 Александър Каменов Димов 2013 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
890 32 Андрея Каменова Димова 2015 ШК ЕНЕРГИЯ Добрич Тодор Тодоров
891 1 Бойчо Георгиев Механджиев 1959 ШК МЕХОМИЯ Разлог Мартин Кацарски
892 2 Борислав Георгиев Шарков 1953 ШК МЕХОМИЯ Разлог Мартин Кацарски
893 3 Георги Владимиров Елгинов 1972 ШК МЕХОМИЯ Разлог Мартин Кацарски
894 4 Георги Ивайлов Калоянов 1995 ШК МЕХОМИЯ Разлог Мартин Кацарски
895 5 Георги Иванов Мангалов 2012 ШК МЕХОМИЯ Разлог Мартин Кацарски
896 6 Гергана Бойчева Петрова 1994 ШК МЕХОМИЯ Разлог Мартин Кацарски
897 7 Димитър Асенов Лазаров 1992 ШК МЕХОМИЯ Разлог Мартин Кацарски
898 8 Йордан Славев Дивизиев 1957 ШК МЕХОМИЯ Разлог Мартин Кацарски
899 9 Любомир Стоименов Димов 1970 ШК МЕХОМИЯ Разлог Мартин Кацарски
900 10 Марио Костадинов Гроздинов 1975 ШК МЕХОМИЯ Разлог Мартин Кацарски
901 11 Мартин Боянов Казарски 1986 ШК МЕХОМИЯ Разлог Мартин Кацарски
902 12 Миледин Любомиров Димов 1997 ШК МЕХОМИЯ Разлог Мартин Кацарски
903 13 Румен Василев Гачев 1993 ШК МЕХОМИЯ Разлог Мартин Кацарски
904 14 Ян Мартин Кацарски 2017 ШК МЕХОМИЯ Разлог Мартин Кацарски
905 1 Александър Мирославов Парушев 1955 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
906 2 Александър Пламенов Георгиев 2008 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
907 3 Атанас Михайлов Мърмаров 1965 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
908 4 Вероника Чавдарова Андреева 1987 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
909 5 Виктория-Елизабет Симеонова Миткова 2007 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
910 6 Владимир Димчев Върбанов 2002 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
911 7 Владислав Красимиров Кръстев 2008 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
912 8 Георги Детелинов Иванов 2014 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
913 9 Гигов, Михаил Ангелов 1988 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
914 10 Ева Десиславова Русева 2005 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
915 11 Емил Димитров Шукин 1966 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
916 12 Жанет Марио Карагеоргиева 2006 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
917 13 Живко Живков Ненков 1974 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
918 14 Иван Василев Иванов 1939 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
919 15 Илиян Димитров Младенов 1985 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
920 16 Йоан Орлинов Марков 2012 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
921 17 Калина Дъбнишка Владимирова 2012 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
922 18 Катерина Валериева Бояджиева 2011 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
923 19 Катрин Иванова Нинова 2006 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
924 20 Кирил Бойков Гаргов 2008 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
925 21 Кристиан Александров Георгиев 2006 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
926 22 Кристиан Станимиров Милев 2006 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
927 23 Максим Славянов Казанджиев 2015 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
928 24 Мартин Йорданов Петков 1988 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
929 25 Мартин Николов Дяков 1978 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
930 26 Натали Цанева Нисторова 2011 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
931 27 Нели Ивайлова Петкова 2013 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
932 28 Николай Пламенов Йорданов 1986 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
933 29 Петьо Маринов Йорданов 1972 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
934 31 Пламен Иванов Петков 1960 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
935 32 Пламена Атанасова Андреева 1987 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
936 33 Светозар Цвятков Цеков 1988 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
937 34 Симеон-Александър Митков 2004 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
938 35 Теодор Кирилов Цветанов 2008 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
939 36 Тошко Димитров Кирков 1947 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
940 37 Христо Петров Вригазов 1995 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
941 38 Цветан Цветанов Иванов 2011 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
942 39 Цвятко Спасов Цеков 1959 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
943 40 Чавдар Андреев Андреев 1966 СКШ СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен Петьо Маринов
944 1 Александра Василева Пехливанова 2013 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
945 2 Атанас Благоев Гаргов 2006 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
946 3 Атанас Радков Тасков 2015 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
947 4 Божидар Емилов Михайлов 2013 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
948 5 Борис Пламенов Пищийски 2015 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
949 6 Васил Андонов Иванов 2016 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
950 7 Виктория Емилова Речникова 2013 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
951 8 Георги Илиев Коев 2014 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
952 9 Деан Андрианов Зидаров 2014 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
953 10 Димитър Веселинов Арденски 2006 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
954 11 Калина Даркова Зайчевска 2015 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
955 12 Костадин Андонов Вардев 2011 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
956 13 Лина Добромирова Мирчева 2015 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
957 14 Максим Мартинов Мусеров 2014 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
958 15 Мария Костадинова Павлова 2015 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
959 16 Момчил Атанасов Коцев 2016 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
960 17 Никола Георгиев Ангелов 2013 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
961 18 Никола Николаев Ковачев 2014 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
962 19 Пламен Димитър Бакалов 2015 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
963 20 Радко Атанасов Тасков 1980 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
964 21 Радомир Пламенов Ангелов 2014 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
965 22 Седеф Педри Мурад 2011 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
966 23 Стефан Костадинов Георгиев 2016 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
967 24 Теодор Димитров Пейчев 2014 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
968 25 Теодор Свиленов Тутеков 2011 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
969 26 Теона Свиленова Тутекова 2015 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
970 27 Ярослав Пламенов Ангелов 2016 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
971 28 Нанси Илиянова Узунова 2013 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
972 29 Иван Росенов Караджов 2004 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
973 30 Никола Кирилов Грозев 2008 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
974 31 Станислав Йодоров Панов 2008 ШК-ПЛОВДИВ Пловдив Димитър Лалев
975 1 Андрей Димитров Солункин 1957 ШК ОРЛОВЕЦ-1997 Габрово Емил Петков
976 2 Денислав Ивелинов Иванов 2008 ШК ОРЛОВЕЦ-1997 Габрово Емил Петков
977 3 Диана Ивелинова Екимова 2014 ШК ОРЛОВЕЦ-1997 Габрово Емил Петков
978 4 Димитър Петров Златев 2014 ШК ОРЛОВЕЦ-1997 Габрово Емил Петков
979 5 Емил Петков Петков 1972 ШК ОРЛОВЕЦ-1997 Габрово Емил Петков
980 6 Иван Ивелинов Екимов 2016 ШК ОРЛОВЕЦ-1997 Габрово Емил Петков
981 7 Йоан Велиславов Велчев 2012 ШК ОРЛОВЕЦ-1997 Габрово Емил Петков
982 8 Йордан Кръстев Иванов 1953 ШК ОРЛОВЕЦ-1997 Габрово Емил Петков
983 9 Кристиян Владимиров Василев 2014 ШК ОРЛОВЕЦ-1997 Габрово Емил Петков
984 10 Мария Василева Гечекова 1977 ШК ОРЛОВЕЦ-1997 Габрово Емил Петков
985 11 Мария Гришева Илиева 1984 ШК ОРЛОВЕЦ-1997 Габрово Емил Петков
986 12 Михаил Панайотов Панайотов 2011 ШК ОРЛОВЕЦ-1997 Габрово Емил Петков
987 13 Николай Петров Николов 1981 ШК ОРЛОВЕЦ-1997 Габрово Емил Петков
988 14 Стефан Тихомиров Тотев 2012 ШК ОРЛОВЕЦ-1997 Габрово Емил Петков
989 16 Фюриън Капитански 2016 ШК ОРЛОВЕЦ-1997 Габрово Емил Петков
990 16 Христо Дочев Христоя 1954 ШК ОРЛОВЕЦ-1997 Габрово Емил Петков
991 1 Божидар Маринов Кочев 2007 ШК-ТРАЯНА 2011 Стара Загора Боян Тонков
992 2 Боян Петров Тонков 1971 ШК-ТРАЯНА 2011 Стара Загора Боян Тонков
993 3 Валентин Левон Панбукчиян 1956 ШК-ТРАЯНА 2011 Стара Загора Боян Тонков
994 4 Георги Миленов Георгиев 2012 ШК-ТРАЯНА 2011 Стара Загора Боян Тонков
995 5 Ивайло Ивайлов Вичев 2008 ШК-ТРАЯНА 2011 Стара Загора Боян Тонков
996 6 Калоян Антонов Донев 2009 ШК-ТРАЯНА 2017 Стара Загора Боян Тонков
997 7 Маргарит Гошев Атанасов 1987 ШК-ТРАЯНА 2011 Стара Загора Боян Тонков
998 8 Мартин Петров Пеев 1992 ШК-ТРАЯНА 2011 Стара Загора Боян Тонков
999 9 Нанко Желев Добрев 1967 ШК-ТРАЯНА 2011 Стара Загора Боян Тонков
1000 10 Никола Николов Нешев 2004 ШК-ТРАЯНА 2011 Стара Загора Боян Тонков
1001 11 Николай Лъчезаров Радулов 2006 ШК-ТРАЯНА 2011 Стара Загора Боян Тонков
1002 12 Петър Стефанов Влаев 2013 ШК-ТРАЯНА 2011 Стара Загора Боян Тонков
1003 13 Радмил Валентинов Георгиев 2009 ШК-ТРАЯНА 2011 Стара Загора Боян Тонков
1004 14 Румен Атанасов Костадинов 1951 ШК-ТРАЯНА 2011 Стара Загора Боян Тонков
1005 15 Светослав Стефанов Станчев 1985 ШК-ТРАЯНА 2011 Стара Загора Боян Тонков
1006 16 Симеон Даниелов Бъчваров 2009 ШК-ТРАЯНА 2011 Стара Загора Боян Тонков
1007 17 София Спасова Михова 2013 ШК-ТРАЯНА 2011 Стара Загора Боян Тонков
1008 18 Таньо Жеков Недев 1976 ШК-ТРАЯНА 2011 Стара Загора Боян Тонков
1009 19 Теодор Пламенов Димитров 2013 ШК-ТРАЯНА 2011 Стара Загора Боян Тонков
1010 20 Фабияна Николаева Костадинова 2010 ШК-ТРАЯНА 2011 Стара Загора Боян Тонков
1011 1 Боян Даков Даков 2015 СК – РИЦАР София Георги Николов
1012 2 Валентин Каменов Данов 2007 СК – РИЦАР София Георги Николов
1013 3 Елеонора Николаева Желева 2015 СК – РИЦАР София Георги Николов
1014 4 Иван Антониев Дойчев 2008 СК – РИЦАР София Георги Николов
1015 5 Иван Ярославов Янчов 1010 СК – РИЦАР София Георги Николов
1016 6 Калоян Николаев Пантев 2012 СК – РИЦАР София Георги Николов
1017 7 Кристиян Димитров Игнатов 2009 СК – РИЦАР София Георги Николов
1018 8 Кристиян Християнов Йорданов 2012 СК – РИЦАР София Георги Николов
1019 9 Максим Теодор Испирски 2012 СК – РИЦАР София Георги Николов
1020 10 Никола Евгениев Николов 2011 СК – РИЦАР София Георги Николов
1021 11 Николай Светославов Величков 2011 СК – РИЦАР София Георги Николов
1022 12 Радослав Викторов Емануилов 2012 СК – РИЦАР София Георги Николов
1023 13 Раян Тодоров Тодоров 2011 СК – РИЦАР София Георги Николов
1024 14 Стефан Величков Иванов 2009 СК – РИЦАР София Георги Николов
1025 15 Стефан Николаев Желев 2010 СК – РИЦАР София Георги Николов
1026 16 Стоян Цветанов Томов 2015 СК – РИЦАР София Георги Николов
1027 17 Теодор Свиленов Роглев 2016 СК – РИЦАР София Георги Николов
1028 18 Ян Тодоров Лилов 2013 СК – РИЦАР София Георги Николов
1029 19 Александър Мирославов Моллов 2005 СК - Рицар София Георги Николов
1030 20 Борис Юриев Дамянов 2005 СК - Рицар София Георги Николов
1031 21 Ованес Будакян 1979 СК - Рицар София Георги Николов
1032 1 Анъл Сезен Фънгърлиев 2011 ШК АРДА Кърджали Недим Исмаилов
1033 2 Беркай Ерай Салиф 2007 ШК АРДА Кърджали Недим Исмаилов
1034 3 Георги Илианов Капитански 2008 ШК АРДА Кърджали Недим Исмаилов
1035 4 Демир Орхан Хаджъисмаил 2011 ШК АРДА Кърджали Недим Исмаилов
1036 5 Константин Руменов Дичев 2006 ШК АРДА Кърджали Недим Исмаилов
1037 1 Даниел Красимиров Кирилов 2009 ШК ЛЮЛИН-ЧЕС София Румен Градишки
1038 1 Кирил Преслав Костов 2007 ШК ФОРС 64 София Христо Велчев
1039 2 Магнус Константин Костов 2015 ШК ФОРС 65 София Христо Велчев
1040 3 Марио Илиянов Янков 2017 ШК ФОРС 66 София Христо Велчев
1041 1 Ивайло Енчев Енчев 1989 ШК АБРИТУС Разград Росен Любенов Русев
1042 2 Росен Любенов Русев 1963 ШК АБРИТУС Разград Росен Любенов Русев
1043 3 Иво Владимиров Петров 1947 ШК АБРИТУС Разград Росен Любенов Русев
1044 4 Красимир Димитров Мутафов 1977 ШК АБРИТУС Разград Росен Любенов Русев
1045 5 Димитър Кирилив Димитров 1960 ШК АБРИТУС Разград Росен Любенов Русев
1046 6 Георги Георгиев Дзанев 1967 ШК АБРИТУС Разград Росен Любенов Русев
1047 7 Никол Стоева Тодорова 2010 ШК АБРИТУС Разград Росен Любенов Русев
1048 8 Кристиан Стоев Тодоров 2010 ШК АБРИТУС Разград Росен Любенов Русев
1049 9 Росен Росенов Любенов 2012 ШК АБРИТУС Разград Росен Любенов Русев
1050 10 Румен Калоянов Монев 2008 ШК АБРИТУС Разград Росен Любенов Русев
1051 11 Калоян Владиславов Йотов 2009 ШК АБРИТУС Разград Росен Любенов Русев
1052 12 Вяра Михайлова Тодорова 2013 ШК АБРИТУС Разград Росен Любенов Русев
1053 13 Христиан Христов Стоянов 2014 ШК АБРИТУС Разград Росен Любенов Русев
1054 14 Меркай Ерхан Камбер 2014 ШК АБРИТУС Разград Росен Любенов Русев
1055 15 Кристиан Красимиров Станев 2014 ШК АБРИТУС Разград Росен Любенов Русев
1056 16 Йоан Цвелинов Имперов 2015 ШК АБРИТУС Разград Росен Любенов Русев
1057 17 Александър Стефанов Бояджиев 2016 ШК АБРИТУС Разград Росен Любенов Русев
1058 18 Виктор Ивелинов Имперов 2010 ШК АБРИТУС Разград Росен Любенов Русев
1059 19 Даниел Деянов Соколов 2013 ШК АБРИТУС Разград Росен Любенов Русев
1060 1 Арсен Димитров Арсов 1963 ШК "СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ" Сливница Васко Стоилков
1061 2 Валери Найденов Ставрев 1956 ШК "СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ" Сливница Васко Стоилков
1062 3 Валери Петков Петров 1954 ШК "СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ" Сливница Васко Стоилков
1063 4 Васко Димитров Стоилков 1971 ШК "СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ" Сливница Васко Стоилков
1064 5 Емил Александров Младенов 1962 ШК "СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ" Сливница Васко Стоилков
1065 6 Иван Илиев Петров 1972 ШК "СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ" Сливница Васко Стоилков
1066 7 Йордан Велинов Николов 1960 ШК "СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ" Сливница Васко Стоилков
1067 8 Йордан Георгиев Асенов 1986 ШК "СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ" Сливница Васко Стоилков
1068 9 Людмил Валериев Ставрев 1982 ШК "СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ" Сливница Васко Стоилков
1069 10 Методи Илиев Арсов 1965 ШК "СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ" Сливница Васко Стоилков
1070 11 Милан Атанасов Миланов 1944 ШК "СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ" Сливница Васко Стоилков
1071 12 Мирослав Славчев Цанов 1971 ШК "СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ" Сливница Васко Стоилков
1072 13 Митко Тодоров Първанов 1955 ШК "СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ" Сливница Васко Стоилков
1073 14 Нино Валериев Влашки 1989 ШК "СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ" Сливница Васко Стоилков
1074 15 Първан Аспарухов Димитров 1958 ШК "СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ" Сливница Васко Стоилков
1075 16 Росен Ангелов Йорданов 1985 ШК "СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ" Сливница Васко Стоилков
1076 1 Йордан Петков Вутев 1962 СКШ ЛОВЕЧ Ловеч Ваньо Стойнов
1077 2 Красимир Маринов Петров 1969 СКШ ЛОВЕЧ Ловеч Ваньо Стойнов
1078 3 Митко Йорданов Ватковски 1950 СКШ ЛОВЕЧ Ловеч Ваньо Стойнов
1079 4 Цветелин Николаев Цонков 1993 СКШ ЛОВЕЧ Ловеч Ваньо Стойнов
1080 5 Диян Петров Диков 1956 СКШ ЛОВЕЧ Ловеч Ваньо Стойнов
1081 1 Данаил Христов Попзафиров (Преотстъпен) 2011 ШК ЕТЪР Велико Търново Николай Йорданов
1082 2 Светлен Ленков Иванов (Преотстъпен) 2008 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
1083 3 Стефан Кафеджийски (Преотстъпен) 2010 ШАХ КЛУБ-СЛАВИЯ София Васил Тричков
1084 4 Симеон Румен Тодев (Преотстъпен) 2008 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1085 5 Патрицие Найманова (Преотстъпен) 2005 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1086 6 Янаки Стефанов Лазаров (Преотстъпен) 1969 СКШ ПЛЕВЕН XXI Плевен Христинка Илиева
1087 33 Илия Григоров Станоев 1952 ШК ВИКТОРИ Благоевград Марин Атанасов
1088 34 Борис Бабан 1957 ШК ВИКТОРИ Благоевград Марин Атанасов
1089 1 Валентина Георгиева Йонкова 2012 ШК МИХАИЛ ТАЛ Червен бряг Иван Вачев
1090 2 Веско Бочев Василев 1964 ШК МИХАИЛ ТАЛ Червен бряг Иван Вачев
1091 3 Владимира Атанасова Динг 2013 ШК МИХАИЛ ТАЛ Червен бряг Иван Вачев
1092 4 Дияна Анелиева Цонкова 2009 ШК МИХАИЛ ТАЛ Червен бряг Иван Вачев
1093 5 Донко Радулов Георгиев 1940 ШК МИХАИЛ ТАЛ Червен бряг Иван Вачев
1094 6 Иван Костадинов Вачев 1972 ШК МИХАИЛ ТАЛ Червен бряг Иван Вачев
1095 7 Патрицие Найманова 2005 ШК МИХАИЛ ТАЛ Червен Бряг Иван Вачев
1096 8 Петранка Петрова Стефанова 1943 ШК МИХАИЛ ТАЛ Червен бряг Иван Вачев
1097 9 Пламен Марянов Христов 2014 ШК МИХАИЛ ТАЛ Червен бряг Иван Вачев
1098 10 Радослава Радославова Митова 2014 ШК МИХАИЛ ТАЛ Червен бряг Иван Вачев
1099 11 Стефан Танев Добрев 1951 ШК МИХАИЛ ТАЛ Червен бряг Иван Вачев
1100 12 Стоян Димитров Стоянов 1963 ШК МИХАИЛ ТАЛ Червен бряг Иван Вачев
1101 13 Цветана Петкова Петрова 1951 ШК МИХАИЛ ТАЛ Червен бряг Иван Вачев
1102 14 Цветелина Христинкова Атанасова 2012 ШК МИХАИЛ ТАЛ Червен бряг Иван Вачев
1103 15 Цеко Христов Цеков 1943 ШК МИХАИЛ ТАЛ Червен бряг Иван Вачев
1104 1 Иван Неделчев Чепаринов 1986 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1105 2 Антоанета Андонова Стефанова 1979 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1106 3 Ива Ивова Фезова 2009 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1107 4 Цветелина Валериева Петкова 2009 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1108 5 Цветина Димитрова Атанасова 2010 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1109 6 Неделчо Иванов Чепаринов 1958 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1110 7 Кирил Кирилов Бадев 1973 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1111 8 Любомир Петков Иванов 1969 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1112 9 Николай Валериев Христов 1999 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1113 10 Живко Светлозаров Братанов 1977 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1114 11 Тодор Иванов Георгиев 1999 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1115 12 Маргарита Маргаритова Балимезова 2000 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1116 13 Стелиана Аделинова Брезалиева 2000 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1117 14 Христиан Огнянов Колев 1995 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1118 15 Есат Неджетов Рамаданов 2006 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1119 16 Крум-Петър Веселинов Киселов 2007 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1120 17 Евгени Евгениев Ганчев 2015 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1121 18 Мария Евгениева Ганчева 2013 СКШ АСЕНОВЕЦ 2006 Асеновград Неделчо Чепаринов
1122 1 Стефи Георгиева Бедникова 1986 ШК КАПАБЛАНКА 97 Дупница Георги Василев Бедников
1123 2 Георги Василев Бедников 1956 ШК КАПАБЛАНКА 98 Дупница Георги Василев Бедников

  ВАЖНО ЗА ШАХМАТНИТЕ КЛУБОВЕ

 

Виж още LOADING... NO MORE ITEMS

 

 

ПРОГРАМА

НА „БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ШАХМАТ 2022” ЗА РАЗВИТИЕ НА СПОРТА ШАХМАТ НА ТЕРИТОРИЯТА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ 2022 ÷ 2026 г.
ИНФОРМАЦИЯ

FIDE РЕГИСТРАЦИЯ | ТУРНИРИ

ПРОЦЕДУРА ЗА РЕГИСТРАЦИЯ И ОТЧИТАНЕ НА ТУРНИРИ, ВАЛИДНИ ЗА ФИДЕ РЕЙТИНГ ПРИЕТА С ПУС №10/27.04.2023 г.
ИНФОРМАЦИЯ

 

  КЛУБОВЕ

Информация за шахматните клубове към БФШ 2022, структурирани по име, град и председател

Информация по име, населено място и картотекирани играчи
РАЗГЛЕДАЙ

  СТРУКТУРА

Информация за структурата на БФШ 2022, управителен съвет и комисии към федерацията

Информация за членовете на УС и подлежащите комисии към БФШ
ПРОЧЕТИ

  СЪДИИ

Информация лицензираните съдии по шахмат към Българска Федерация по Шахмат 2022

Информация за членовете на СК заплатили членски внос.
РАЗГЛЕДАЙ

 

  РАНГЛИСТА НА ФИДЕ ПО КЛАСИЧЕСКИ ШАХМАТ КЪМ 01.12.2023 RATINGS.FIDE.COM

 

 

 

Група Българи в ТОП 100 по ЕЛО в света в съответната състезателна група Водач URL
Мъже
№.23 Topalov, Veselin GM     Carlsen, Magnus GM
ELO=2727, г.р. 1975 NOR, ELO=2830, 1990
Жени
№.36 Stefanova, Antoaneta GM №.40 Salimova, Nurgyul IM   Hou, Yifan GM
ELO=2434, г.р 1979 ELO=2426, г.р. 2003 CHN, ELO=2632, г.р. 1994
Група Българи в ТОП 100 по ЕЛО в света в съответната състезателна група Водач URL
B20
№.44 Petkov, Momchil GM №75 Stoyanov, Tsvetan IM   Praggnanandhaa, RGM
ELO=2504, г.р. 2005 ELO=2465, г.р. 2004 IND, ELO=2747, г.р. 2005
G20
№ 26 Toncheva, Nadya FM №.34 Krasteva, Beloslava FM   Assaubayeva, Bibisara IM
ELO=2257, г.р. 2005 ELO=2230, г.р. 2004 KAZ, ELO=2472, г.р. 2004
B18
№.64 Kanov, Nikola FM   Gukesh D GM
ELO=2424, г.р. 2007 IND, ELO=2743, г.р. 2006
G18
№.13 Toncheva, Nadya FM       Velpula Sarayu
ELO=2285, г.р. 2005   IND, ELO=2444, г.р. 2006
B16
№74 Kanov, Nikola FM       Mishra, Abhimanyu GM
ELO=2371, г.р. 2007 USA, ELO=2627, г.р. 2009
G16
№49 Karaivanova, Petya WFM №75 Nenova, Andzhelika     Lee, Alice FM
ELO=2043, г.р. 2007 ELO=1989, г.р. 2010 USA, ELO=2388, г.р. 2009
G14
№45 Nenova, Andzhelika   Lu, Miaoyi WGM
ELO=1839, г.р. 2010 CHN, ELO=2369, г.р. 2010
G8
№25 Kichukova, Eva   Zhou, Abigail
ELO=1118, г.р. 2016 USA, ELO=1524, г.р. 2016

 

  КАЛЕНДАР НА ПРЕДСТОЯЩИ ТУРНИРИ


ПОДАЙТЕ ОНЛАЙН ЗАЯВКА ЗА УЧАСТИЕ В ИЗБРАН ОТ ВАС ШАХМАТЕН ТУРНИР!

Заявката за участие е индивидуална за всеки състезател и се изпраща директно към организатора на шахматния турнир. Подайте заявка чрез зеления бутон "ПОДАВАНЕ НА ОНЛАЙН ЗАЯВКА" на страницата на шахматния турнир, като попълните регистрационната форма коректно. Подробна информация за автоматичната система за регистрация на участник, може да намерите тук
ШАХМАТЕН КАЛЕНДАР

  ИНФОРМАЦИЯ ЗА СЪСТЕЗАТЕЛИ, КЛУБОВЕ И ТРЕНЬОРИ

 

  КАРТОТЕКИРАНИ ИГРАЧИ В ШАХМАТНИТЕ КЛУБОВЕ! 

СПИСЪК НА КАРТОТЕКИРАНИ ИГРАЧИ В ШАХМАТНИТЕ КЛУБОВЕ ЗА 2023 година.

С възможност за търсене по клуб.

КАРТОТЕКИРАНИ ИГРАЧИ 

 

 

  ШАХМАТНИТЕ КЛУБОВЕ С ЛИЦЕНЗ ОТ ММС! 

СПИСЪК НА ШАХМАТНИТЕ КЛУБОВЕ С ЛИЦЕНЗ И БЕЗ ТАКЪВ ОТ ММС НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ.

С възможност за търсене по име или друг параметър.

ЛИЦЕНЗИРАНИ КЛУБОВЕ 

 

  ДЮШ към БФШ 2022

Информативен интернет сайт на комисията за развитие на ДЮШ

Страницата е в процес на всекидневно обновяване на информацията
КЪМ САЙТА
 

  БЮЛЕТИН

 

 

Абонирай се за нашия шахматен бюлетин. Бъди информирн за всички предстоящи шахматни събития.

captcha

  СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

 

Официална интернет страница на съдийската комисия към БФШ 2022

Отваря се в нов интернет прозорец

 

КЪМ САЙТА
© 2024 Българска Фдерация по Шахмат 2022. Всички права запазени. Designed By JP.