Съдийска комисия  | Комисия ДЮШ | Библиотека |  Контакти БФШ info@bulchess.com

BFSH TAB2

 Картотекирани играчи към шахматни клубове за 2021 година

 

Име на картотекиран състезателГод на ражданеКлубГодина
1Ивайло Енчев Енчев1989СК "АБРИТ" - Разград2021 г.
2Момчил Петров Николов1988СК "АБРИТ" - Разград2021 г.
3Радослав Даниелов Димитров1993СК "АБРИТ" - Разград2021 г.
4Иво Владимиров Петров1947СК "АБРИТ" - Разград2021 г.
5Росен Любенов Русев1963СК "АБРИТ" - Разград2021 г.
6Никол Тодорова Стоева2010СК "АБРИТ" - Разград2021 г.
7Кристиян Тодоров Стоев2010СК "АБРИТ" - Разград2021 г.
8Ралица Красимирова Илиева2004СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
9Владимир Георгиев Павлов2004СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
10Стойчо Дойков Дойков1939СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
11Георги Кирилов Попов1941СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
12Яне Георгиев Гелемеров1949СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
13Йордан Иванов Стойков1951СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
14Цецко Йорданов Тодоров1953СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
15Валентин Владимиров Каменов1967СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
16Лчезар Маринов Лазаров1977СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
17Адриан Руменов Сотиров2007СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
18Александър Александров Цолов2011СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
19Денислав Викторов Благоев2008СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
20Кристиян Христов Кочев2013СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
21Боряна Борисова Аршинкова2008СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
22Ралица Борисова Аршинкова2011СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
23Даниел Светлин Марков2008СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
24Марио Руменов Сотиров2011СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
25Михаил Радославов Григоров2010СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
26Олег Макавеев Иванов1952СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
27Диляна Дилянова Иванова2007СК "АН ПАСАН" - София2021 г.
28Иван Неделчев Чепаринов1986СКШ "АСЕНОВЕЦ 2006" - Асеновград 2021 г.
29Антоанета Андонова Стефанова1979СКШ "АСЕНОВЕЦ 2006" - Асеновград 2021 г.
30Любомир Петков Иванов1979СКШ "АСЕНОВЕЦ 2006" - Асеновград 2021 г.
31Апостол Георгиев Станков1967СКШ "АСЕНОВЕЦ 2006" - Асеновград 2021 г.
32Стоян Орлинов Стоянов2003СКШ "АСЕНОВЕЦ 2006" - Асеновград 2021 г.
33Симеон Румен Годев2007СКШ "АСЕНОВЕЦ 2006" - Асеновград 2021 г.
34Есат Неждетов Рамаданов2006СКШ "АСЕНОВЕЦ 2006" - Асеновград 2021 г.
35Кристиан Колев Колев1994СКШ "АСЕНОВЕЦ 2006" - Асеновград 2021 г.
36Гергана Лайт Пейчева2003СКШ "АСЕНОВЕЦ 2006" - Асеновград 2021 г.
37Ирина Ясенова Петкова2007СКШ "АСЕНОВЕЦ 2006" - Асеновград 2021 г.
38Цветина Димитърова Атанасова2010СКШ "АСЕНОВЕЦ 2006" - Асеновград 2021 г.
39Ива Иванова Фезова2009СКШ "АСЕНОВЕЦ 2006" - Асеновград 2021 г.
40Владко Иванов Мерджанов1958СКШ "АСЕНОВЕЦ 2006" - Асеновград 2021 г.
41Валентин Пламенов Влев1998СК "БУРГАС 64" - Бургас2021 г.
42Стефани Илиева Чучукова2006СК "БУРГАС 64" - Бургас2021 г.
43Лчезар Веселинов Йорданов2001СК "ВАРНА" - Варна2021 г.
44Григорий Михайлович Смирнов2007СК "ВАРНА" - Варна2021 г.
45Красен Василев Николов1953СК "ВАРНА" - Варна2021 г.
46Михаил Иванов Мурзаков2007СК "ВАРНА" - Варна2021 г.
47Румен Иванов Мурзаков2011СК "ВАРНА" - Варна2021 г.
48Иван Бориславов Тодоров2011СК "ВАРНА" - Варна2021 г.
49Иван Володя Василиев2011СК "ВАРНА" - Варна2021 г.
50Иван Аргиров Янакиев1948СК "ВАРНА" - Варна2021 г.
51Иван Петков Иванов1952СК "ВАРНА" - Варна2021 г.
52Красен Димитров Грудов2009СК "ВАРНА" - Варна2021 г.
53Атанас Маринов Тодоров2009СК "ВАРНА" - Варна2021 г.
54Лев Юриевич Беленки2010СК "ВАРНА" - Варна2021 г.
55Стелиян Георгиев Стоянов2010СК "ВАРНА" - Варна2021 г.
56Марио Манолов Вречков2010СК "ВАРНА" - Варна2021 г.
57Борислав Георгиев Желязков2013СК "ВАРНА" - Варна2021 г.
58Атанас Стефанов Симонски2009СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
59Адриан Воденов Митушев2008СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
60Илиян Георгиев Манов2005СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
61Алекс Петров Костев2005СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
62Стефани Петрова Костева2003СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
63Валерия Валериева Янушева2003СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
64Марио Венциславов Владимиров2004СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
65Владимир Бойков Бойчев2005СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
66Виктория Живкова Стренева2006СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
67Марио Милчев Вутов1974СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
68Георги Ангелов Кулинчев1959СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
69Мариана Стоянова Пенкова1970СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
70Тодор Бориславов Бонев1987СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
71Веселин Имков Методиев1998СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
72Иван Делчев Димитров1974СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
73Виктория Цветанова Цекова1993СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
74Иван Георгиев Вакчиев1956СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
75Георги Кирилов Чепандов1946СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
76Ташков Румен Василев1962СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
77Марине Владимиров Атанасов1954СК "ВИКТОРИ" - Благоевград2021 г.
78Димитър Каменов Димитров2003СК "ГЕБЕДЖЕ" - Белослав2021 г.
79Даниел Каменов Димитров2003СК "ГЕБЕДЖЕ" - Белослав2021 г.
80Георги Крассенов Стоянов2003СК "ГЕБЕДЖЕ" - Белослав2021 г.
81Иван Емилов Янев1980СК "ГЕБЕДЖЕ" - Белослав2021 г.
82Венцислав Емилов Янев2003СК "ГЕБЕДЖЕ" - Белослав2021 г.
83Калоян Станимиров Волчев2004СК "ГЕБЕДЖЕ" - Белослав2021 г.
84Даниил Тодоров Михалев1995СК "ГЕБЕДЖЕ" - Белослав2021 г.
85Димитър Костадинов Павлов1955СК "ГЕБЕДЖЕ" - Белослав2021 г.
86Камен Димитров Иванов1973СК "ГЕБЕДЖЕ" - Белослав2021 г.
87Георги Митков Велчев2009СК "ГЕБЕДЖЕ" - Белослав2021 г.
88Владимир Андреев Шаламанов1981СК "ДЕВИН" - Девин2021 г.
89Стелиана Аделинова Брезалиева2000СК "ДЕВИН" - Девин2021 г.
90Тодор Иванов Георгиев1999СК "ДЕВИН" - Девин2021 г.
91Александър Красимиров Лилковски2010СК "ДЕВИН" - Девин2021 г.
92Мъниста Мирославов Кавраков2010СК "ДЕВИН" - Девин2021 г.
93Мартин Веселинов Чаушев2010СК "ДЕВИН" - Девин2021 г.
94Борис Танев Димитров2005СК "ДЕВИН" - Девин2021 г.
95Стоян Асенов Стругов1961СК "ДЕВИН" - Девин2021 г.
96Димитър Бисеров Младенов2010СК "ДЕВИН" - Девин2021 г.
97Владимир Иванов Крушков1960СК "ДЕВИН" - Девин2021 г.
98Петър Владимиров Крусков2005СК "ДЕВИН" - Девин2021 г.
99Мъниста Юлианов Големечев1951СК "ДЕВИН" - Девин2021 г.
100Антъни Русев Моллов1977СК "ДЕВИН" - Девин2021 г.
101Мартин Бисеров Даскалов2004СК "ДЕВИН" - Девин2021 г.
102Никола Красимиров Канов2007СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
103Данаил Христов Попзафиров2011СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
104Велислав Димитров Захариев2015СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
105Йоана Петкова Кръстева2009СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
106Васил Христов Попзафиров2008СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
107Венета Тодорова Петкова1987СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
108Ясен Огнянов Янакиев2012СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
109Божидар Лозанов Игнатов1956СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
110Калоян Емил Паргов2013СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
111Борис Симеонов Христов2014СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
112Спас-Александър М. Гочев2011СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
113Мартин Димитров Цолов2012СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
114Иван Цветозаров Христов2006СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
115Дора Цветозарова Христова2011СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
116Димитър Георгиев Вакареев2012СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
117Боян Светославов Станев2011СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
118Теодор Иванов Гьошев2012СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
119Атанас Атанасов Узунов2012СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
120Мартин Данаилов Христов2013СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
121Денис Данаилов Христов2012СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
122Теодор Пламенов Ушаков2011СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
123Симеон Стефанов Цветанов2015СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
124Петър Златев Гълъбов2014СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
125Томик Владимиров Коцев2013СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
126Росен Атанасов Лайов2015СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
127Симеон Маринов Калудов2014СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
128Боян Асов Алексиев2013СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
129Теодор Иванов Нончев2016СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
130Албена Георгиева Демирова2013СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
131Валери Ерик Стойчев2014СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
132Лчезар Иванов Иванов2008СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
133Никол Орлинова Иванова2014СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
134Ивайло Василев Цеков2012СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
135Кристиан Лусиен Костов2012СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
136Ема Андреева Семушин2006СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
137Надежда Ивайлова Иванова2011СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
138Кристиян Владимиров Рангелов2008СК "ЕЛИТ" - София  2021 г.
139Тодор Спиров Тодоров1949СК "ЕНЕРГИЯ 21" - Добрич2021 г.
140Момчил Златков Петков2005СК "ЕНЕРГИЯ 21" - Добрич2021 г.
141Симеон Венциславов Станев2009СК "ЕНЕРГИЯ 21" - Добрич2021 г.
142Стефан Венциславов Станев2009СК "ЕНЕРГИЯ 21" - Добрич2021 г.
143Ясним Севдин Нурвет2010СК "ЕНЕРГИЯ 21" - Добрич2021 г.
144Данаил Диянов Господинов2011СК "ЕНЕРГИЯ 21" - Добрич2021 г.
145Иван Йорданов Димов2011СК "ЕНЕРГИЯ 21" - Добрич2021 г.
146Велизар Галинов Василев2012СК "ЕНЕРГИЯ 21" - Добрич2021 г.
147Христо Гавраилов Гавраилов2012СК "ЕНЕРГИЯ 21" - Добрич2021 г.
148Жулин Севдин Нурвет2014СК "ЕНЕРГИЯ 21" - Добрич2021 г.
149Петър Симеонов Симеонов2011СК "ЕТЪР" - Велико Търново2021 г.
150Антоан Антонов Амонс2010СК "ЕТЪР" - Велико Търново2021 г.
151Велислав Христов Величков2011СК "ЕТЪР" - Велико Търново2021 г.
152Виктор Мариянов Стоядинов2013СК "ЕТЪР" - Велико Търново2021 г.
153Светла Недева Йорданова1976СК "ЕТЪР" - Велико Търново2021 г.
154Николай Петров Йорданов1971СК "ЕТЪР" - Велико Търново2021 г.
155Кристиан Стоянов Ангели2006СК "ЕТЪР" - Велико Търново2021 г.
156Стилиян Стоянов Ангели2006СК "ЕТЪР" - Велико Търново2021 г.
157Никола Георгиев Великов2008СК "ЕТЪР" - Велико Търново2021 г.
158Мартин Пламенов Кънчев2009СК "ЕТЪР" - Велико Търново2021 г.
159Гинчо Николаев Гочев2000СК "ИВИС-ПЛЮС" - София2021 г.
160Радослав Стойчев Шейтанов2002СК "ИВИС-ПЛЮС" - София2021 г.
161Ася Атанасова Григорова2007СК "ИВИС-ПЛЮС" - София2021 г.
162Петър Атанасов Григоров2010СК "ИВИС-ПЛЮС" - София2021 г.
163Иво Емилов Цов2007СК "ИВИС-ПЛЮС" - София2021 г.
164Сава Радославов Френски2014СК "ИВИС-ПЛЮС" - София2021 г.
165Константин Георгиев Георгиев2007СК "ИВИС-ПЛЮС" - София2021 г.
166Мартин Димитров Георгиев2012СК "ИВИС-ПЛЮС" - София2021 г.
167Александър Георгиев Тимев2007СК "ИВИС-ПЛЮС" - София2021 г.
168Мартин Йорданов Метев1984СК "ИВИС-ПЛЮС" - София2021 г.
169Светослав Георгиев Лозанов1971СК "ИВИС-ПЛЮС" - София2021 г.
170Николай Смиленов Миланов2007СК "ИВИС-ПЛЮС" - София2021 г.
171Павел Петков Янев1992СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
172Николай Мариянов Йотов2012СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
173Радослав Стоянов Стоянов2011СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
174Михаела Михайлова Бошнакова2003СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
175Калоян Станиславов Димитров2008СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
176Росен Стефанов Михалев1962СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
177Валентин Панайотов Минчев1959СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
178Тончо Спасов Тенев1953СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
179Константин Георгиев Иванов1956СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
180Стефан Николов Узунов2009СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
181Мартин Диянов Димитров2009СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
182Даниел Бисеров Стоянов2003СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
183Красимир Иванов Кирчев1973СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
184Йосиф Ивайлов Николов2001СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
185Валентина Димитров Димитров2006СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
186Мартин Димитров Димитров2010СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
187Надежда Петкова Петкова2000СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
188Лилия Петкова Петкова2002СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
189Минко Костадинов Шишков1971СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
190Диян Георгиев Димов1974СК "КАЙСА" - Варна2021 г.
191Петранка Николова Драганова1956ШК "КАЗАНЛК 21" - Казанлък2021 г.
192Диана Дякова Димитрова1956ШК "КАЗАНЛК 21" - Казанлък2021 г.
193Калина Михайлова Шипкова2011ШК "КАЗАНЛК 21" - Казанлък2021 г.
194Християна Миленова Кирилова2012ШК "КАЗАНЛК 21" - Казанлък2021 г.
195Ния Мирославова Малчева2014ШК "КАЗАНЛК 21" - Казанлък2021 г.
196Нико Мирославов Малчев2014ШК "КАЗАНЛК 21" - Казанлък2021 г.
197Рустислав Станиславов Тодоров2011ШК "КАЗАНЛК 21" - Казанлък2021 г.
198Георги Пламенов Щерев2010ШК "КАЗАНЛК 21" - Казанлък2021 г.
199Божидар Янков Симеонов2010ШК "КАЗАНЛК 21" - Казанлък2021 г.
200Симеон Станиславов Дичев2009ШК "КАЗАНЛК 21" - Казанлък2021 г.
201Константин Василев Смилов2009ШК "КАЗАНЛК 21" - Казанлък2021 г.
202Матвей Павлович Сичов2009ШК "КАЗАНЛК 21" - Казанлък2021 г.
203Боян Спасов Русчуков1958СКШ "ЛЕВСКИ" - София 2021 г.
204Емил Александров Младенов1962СКШ "ЛЕВСКИ" - София 2021 г.
205Йордан Велинов Николов1960СКШ "ЛЕВСКИ" - София 2021 г.
206Наталия Пламенова Грабчева2002СКШ "ЛЕВСКИ" - София 2021 г.
207Николай Василев Тодоров1964СКШ "ЛЕВСКИ" - София 2021 г.
208Ния Владимирова Тасева2002СКШ "ЛЕВСКИ" - София 2021 г.
209Огнян Стефанов Стойчев1959СКШ "ЛЕВСКИ" - София 2021 г.
210Бойко Георгиев Цинцарски1974СКШ "ЛЕВСКИ" - София 2021 г.
211Иван Димитров Ковачев1996СКШ "ЛЕВСКИ" - София 2021 г.
212Първан Димитров Аспарухов1958СКШ "ЛЕВСКИ" - София 2021 г.
213Надя Василева Тончева2005СК "ЛЕВСКИ" - София2021 г.
214Валентин Валентинов Митев2004СК "ЛЕВСКИ" - София2021 г.
215Владимир Иванов Димитров1968СК "ЛЕВСКИ" - София2021 г.
216Маргарита Боянова Войска1963СКШ "ЛОКОМОТИВ" - Пловдив 2021 г.
217Руж Христева Гочева1957СКШ "ЛОКОМОТИВ" - Пловдив 2021 г.
218Стефка Иванова Савова1958СКШ "ЛОКОМОТИВ" - Пловдив 2021 г.
219Цветелин Кирилов Василев1972СКШ "ЛОКОМОТИВ" - Пловдив 2021 г.
220Любомир Велчев Мишев1976СКШ "ЛОКОМОТИВ" - Пловдив 2021 г.
221Данаил Антонов Венев2010СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
222Вероника Николаева Нотова2013СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
223Георги Николаев Тодоров2013СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
224Дария Димитрова Илиева2013СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
225Преслав Йорданов Узунов2015СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
226Борис Илиев Пулев2010СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
227Максимилиан Светославов Ангелов2010СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
228Атанас Иванов Керекчиски2009СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
229Елица Цветомирова Недялкова2011СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
230Кристиан Веселинов Кадиски2012СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
231Симона Михайлова Младенова2013СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
232Алек Цветанов Спасов2012СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
233Наталия Стефанова Башева1996СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
234Лаура Бойкова Цонзарова2012СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
235Димитър Георгиев Христов2008СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
236Лчезар Дианов Яков2013СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
237Яна Георгиева Китанова2012СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
238За Пенев Кристоф2011СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
239Дарина Борисова Иванова2013СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
240Лора Йовчева Йовчева2011СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
241Ивайло Георгиев Генов2015СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
242Габриела Тихомирова Йорданова2013СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
243Крум Пламенов Казаков2010СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
244Михаил Никодимов Ставрев2011СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
245Риаз Шагор Буян2003СК "ЛУЛИН-ЧЕС" - София 2021 г.
246Сашо Андонов Николов1958СК "МАРИЦА ИЗТОК" - Раднево2021 г.
247Кирил Кирилов Бадев1973СК "МАРИЦА ИЗТОК" - Раднево2021 г.
248Велислав Христов Куков1983СК "МАРИЦА ИЗТОК" - Раднево2021 г.
249Адриана Костадинова Николова1988СК "МАРИЦА ИЗТОК" - Раднево2021 г.
250Сергей Михайлович Малай1959СК "МАРИЦА ИЗТОК" - Раднево2021 г.
251Веселин Александров Гавазов2010СК "МАРИЦА ИЗТОК" - Раднево2021 г.
252Александър Александров Гавазов2013СК "МАРИЦА ИЗТОК" - Раднево2021 г.
253Кристиян Деянов Кръстев2010СК "МАРИЦА ИЗТОК" - Раднево2021 г.
254Виктория Славеева Радева2001  СКС "МАРИЦА" - Пловдив     2021 г.
255 Деница Иванова Стаматова2010СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
256 Лиляна Иванова Славова2008СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
257 Диана Ивайлова Иванова2009СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
258Александра Александрова Генчева2013СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
259Максимилиан Алексеев Войков2012СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
260Сияна Илкова Костадинова2008СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
261Ралица Гачева Галинова2013СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
262Кристиян Василев Александров2011СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
263Светослав Светославов Методиев2014СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
264Симеон Александров Андреев2006СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
265Моника Панайотова Йорданова2009СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
266Слави Павлов Радев2009СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
267Владимир Миленов Великов2010СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
268Калоян Пламенов Петков2012СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
269Йоана Атанасова Атанасова2002СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
270 Антон Антонов Костов2002СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
271 Христо Христов Ивелинов1975СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
272 Мартин Димитров Тодоров2012СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
273Дарина Илиянова Димитрова2000СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
274Павел Петров Парушев2016СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
275Елица Пламенова Мичева2016СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
276Давид Живков Кателиев2012СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
277Никол Светлинова Пенева2012СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
278Никола Недялков Петков2012СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
279Мирослав Ивайлов Манев2013СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
280Георги Георгиев Пачилов2013СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
281Йоана Ивова Костова2013СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
282Теодор Ивов Костов2014СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
283Лакар Саид Африди2013СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
284Момчил Петров Мартинов2008СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
285Преслав Емилов Иванов2012СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
286София Павловна Риженко2015СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
287Дмитрий Павлович Риженко2015СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
288Людмила Русланова Димитров2011СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
289Виктор Владимиров Петров2012СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
290Мартин Константинов Димитров2012СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
291Георги Константинов Димитров2014СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
292Дария Недкова Колева2015СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
293Иванина Иванова Павлова2010СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
294Бояна Николаева Цаневска2010СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
295Преслав Николаев Дяков2010СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
296Петър Пенчев Минчев2014СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
297Май Мирославова Саладжиева2012СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
298Полина Павлова Ковачева2013СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
299Чернева Зима Чавдарова2006СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
300Славов Калоян Максимов2013СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
301Савов Илко Ананиев1988СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
302 Митев Митко Златанов1965СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
303 Атанасов Георги Атанасов2013СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
304 Златев Кристиан Дианов2013СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
305Христов Никола Костов2009СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
306Янчев Георги Георгиев2015СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
307 Радионов Борис Ивайло2015СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
308 Страшимирова Радост Георгиева2013СК "ОДЕСОС" - Варна2021 г.
309Емил Петков Петков1972СК "ОРЛОВЕЦ 1997" - Габрово2021 г.
310Радослава Минчева Лалева1981СК "ОРЛОВЕЦ 1997" - Габрово2021 г.
311Денислав Ивелинов Иванов2008СК "ОРЛОВЕЦ 1997" - Габрово2021 г.
312Кристиан Стилянов Кънев2010СК "ОРЛОВЕЦ 1997" - Габрово2021 г.
313Михаил Панайотов Панайотов2011СК "ОРЛОВЕЦ 1997" - Габрово2021 г.
314Йоан Велиславов Велчев2012СК "ОРЛОВЕЦ 1997" - Габрово2021 г.
315Стефан Тихомиров Тотев2012СК "ОРЛОВЕЦ 1997" - Габрово2021 г.
316Омая Иванова Матеева2008СК "ОРЛОВЕЦ 1997" - Габрово2021 г.
317Крум Иванов Георгиев1958ОШК "ПАЗАРДЖИК" - Пазарджик2021 г.
318Красимир Димитров Бранков1970ОШК "ПАЗАРДЖИК" - Пазарджик2021 г.
319Габриела Димитрова Зангарова2008СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
320Атанас Радков Тасков2015СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
321Никола Николов Митов2011СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
322Александра Василева Пехливанова2013СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
323Ангел Цветанов Тонев2010СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
324Дария Добромирова Марчева2011СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
325Александър Христов Клисуров2013СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
326Георги Илиев Коев2014СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
327Мила Димитрова Зангарова2015СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
328Божидар Емилов Михайлов2013СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
329Божидар Тодоров Маджаров2011СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
330Костадин Андонов Вардев2011СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
331Димитър Веселинов Арденски2006СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
332Галя Емилова Читакова2003СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
333Пееща Стойчева Карова2004СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
334Александър Стойчев Каров2007СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
335Михаил Николов Стоянов2011СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
336Владимир Мирославов Христов2012СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
337Данаил Николов Стоянов2011СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
338Стефан Красимиров Талев2014СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
339Адриан Кирилов Начев2012СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
340Теодор Димитров Пейчев2014СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
341Деян Деянов Терзиев2010СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
342Здравена Миленова Булгурова2014СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
343Деян Андрианов Зидаров2014СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
344Стеле Петкова Енчева2013СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
345Никола Георгиев Ангелов2013СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
346Лина Добромирова Марчева2015СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
347Виктория Кирилова Николова2013СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
348Георги Росенов Добрев2013СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
349Светлозара Георгиева Джуркова2014СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
350Сияна Григор Тодорова2015СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
351Радомир Пламенов Ангели2014СК "ПЛОВДИВ" - Пловдив2021 г.
352Александър Андреев Крчмаров2011СК "РИЦАР" - София2021 г.
353Борис Юриев Дамянов2005СК "РИЦАР" - София2021 г.
354Валентин Каменов Данов2007СК "РИЦАР" - София2021 г.
355Елеонора Николаева Желева2015СК "РИЦАР" - София2021 г.
356Ема Добромирова Крушева2014СК "РИЦАР" - София2021 г.
357Иван Антониев Дойчев2008СК "РИЦАР" - София2021 г.
358Калоян Николаев Пантев2012СК "РИЦАР" - София2021 г.
359Кристиян Димитров Игнатов2009СК "РИЦАР" - София2021 г.
360Никола Евгениев Николов2011СК "РИЦАР" - София2021 г.
361Радослав Викторов Емануилов2012СК "РИЦАР" - София2021 г.
362Стефан Величков Иванов2009СК "РИЦАР" - София2021 г.
363Стефан Николаев Желев2010СК "РИЦАР" - София2021 г.
364Ян Тодоров Лилов2013СК "РИЦАР" - София2021 г.
365Мартин Ивелинов Стаматов2012СК "РИЦАР" - София2021 г.
366Даниел Красимиров Русев2012СК "SINITE STONE" - Сливен2021 г.
367Владимир Владимирович Кононенко2008СК "СЛАВИЯ" - София 2021 г.
368Мила Огнянова Баклова2008СК "СЛАВИЯ" - София 2021 г.
369Васил Цветомиров Антонов2014СК "СЛАВИЯ" - София 2021 г.
370Лозана Несторова Петрова1947СК "СЛАВИЯ" - София 2021 г.
371Георги Младенов Младенов2012СК "СЛАВИЯ" - София 2021 г.
372Христо Младенов Младенов2007СК "СЛАВИЯ" - София 2021 г.
373Александър Ивайлов Атанасов2011СК "СЛАВИЯ" - София 2021 г.
374Пламен Иванов Стоименов1963СК "СЛАВИЯ" - София 2021 г.
375Атанас Иванов Кулев2006СК "СЛАВИЯ" - София 2021 г.
376Лчезар Мирославов Колев2005СК "СЛАВИЯ" - София 2021 г.
377Магдалена Георгиева Сапарева1943СК "СЛАВИЯ" - София 2021 г.
378Антон Сергеев Петров2003СК "СЛАВИЯ" - София 2021 г.
379Никита Станиславов Райков2014СК "СЛАВИЯ" - София 2021 г.
380Васко Димитров Стоилков1971ОШК "СЛИВНИШКИ ХЕРО" - Сливница2021 г.
381Емил Александров Младенов1962ОШК "СЛИВНИШКИ ХЕРО" - Сливница2021 г.
382Методи Илиев Арсов1965ОШК "СЛИВНИШКИ ХЕРО" - Сливница2021 г.
383Людмил Валериев Ставрев1982ОШК "СЛИВНИШКИ ХЕРО" - Сливница2021 г.
384Нино Валериев Влашки1989ОШК "СЛИВНИШКИ ХЕРО" - Сливница2021 г.
385Иван Илиев Петров1972ОШК "СЛИВНИШКИ ХЕРО" - Сливница2021 г.
386Йордан Георгиев Асенов1986ОШК "СЛИВНИШКИ ХЕРО" - Сливница2021 г.
387Валери Найденов Ставрев1956ОШК "СЛИВНИШКИ ХЕРО" - Сливница2021 г.
388Валери Петков Петров1954ОШК "СЛИВНИШКИ ХЕРО" - Сливница2021 г.
389Росен Ангели Йорданов1985ОШК "СЛИВНИШКИ ХЕРО" - Сливница2021 г.
390Арсен Димитров Арсов1963ОШК "СЛИВНИШКИ ХЕРО" - Сливница2021 г.
391Милан Атанасов Миланов1944ОШК "СЛИВНИШКИ ХЕРО" - Сливница2021 г.
392Мирослав Славчев Цанов1971ОШК "СЛИВНИШКИ ХЕРО" - Сливница2021 г.
393Митко Тодоров Първанов1955ОШК "СЛИВНИШКИ ХЕРО" - Сливница2021 г.
394Първан Аспарухов Димитров1958ОШК "СЛИВНИШКИ ХЕРО" - Сливница2021 г.
395Йордан Велинов Николов1960ОШК "СЛИВНИШКИ ХЕРО" - Сливница2021 г.
396Ева Десиславова Русева2005СК "СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI " - Плевен2021 г.
397Николай Лчезаров Радулов2006СК "ТРАЯНА 2011" - Стара Загора2021 г.
398Никола Николов Нешев2004СК "ТРАЯНА 2011" - Стара Загора2021 г.
399Фабияна Николаева Костадинова2010СК "ТРАЯНА 2011" - Стара Загора2021 г.
400Георги Стефанов Стефанов2013ЦСКА Москва - София2021 г.
401Мартин Руменов Шурлиев1997ЦСКА Москва - София2021 г.
402Димитър Стефанов Георгиев1944ЦСКА Москва - София2021 г.
403Георги Илков Филев1984ЦСКА Москва - София2021 г.
404Александър Георгиев Валентинов2009ЦСКА Москва - София2021 г.
405Елеонора Георгиева Валентинова2011ЦСКА Москва - София2021 г.
406Михаил Дамянов Василев2008ЦСКА Москва - София2021 г.
407Раян Тодоров Тодоров2011ЦСКА Москва - София2021 г.
408Кристиян Стоянов Йолов2011ЦСКА Москва - София2021 г.
409Никола Цветанов Ненчев2011ЦСКА Москва - София2021 г.
410Гергана Христова Станчева2008ЦСКА Москва - София2021 г.
411Кристиян Христомиров Русев2009ЦСКА Москва - София2021 г.
412Кирил Павлов Лазаров2005ЦСКА Москва - София2021 г.
413Ралица Мирославова Маркова2000ЦСКА Москва - София2021 г.
414Симеон Момчилов Миков2007ЦСКА Москва - София2021 г.
415Петър Деков Бойчев2002ЦСКА Москва - София2021 г.
416Ели Бисерова Чиликова2002ЦСКА Москва - София2021 г.
417Стефан Василев Бялков2010ЦСКА Москва - София2021 г.
418Калоян Красимиров Паликов2008ЦСКА Москва - София2021 г.
419Мария Василева Стоилова2012ЦСКА Москва - София2021 г.
420Михаела Петрова Маринова2012ЦСКА Москва - София2021 г.
421Елена Яворова Павлова2007ЦСКА Москва - София2021 г.
422Християн Стоянов Янков2009ЦСКА Москва - София2021 г.
423Анжелика Николова Ненова2010ЦСКА Москва - София2021 г.
424Тома Захариев Иванов2010ЦСКА Москва - София2021 г.
425Сава Захариев Иванов2010ЦСКА Москва - София2021 г.
426Калоян Матеев Матеев1974СК "ЧЕСБОМБ" - Пловдив2021 г.
427Яна Калоян Матеева2012СК "ЧЕСБОМБ" - Пловдив2021 г.
428Калоян Калоян Матеев2012СК "ЧЕСБОМБ" - Пловдив2021 г.
429Александър Петков Делчев1971СК "ЧЕСБОМБ" - Пловдив2021 г.
430Виктор Младенов Боев2001СК "ЧЕСБОМБ" - Пловдив2021 г.
431Цветан Костов Стоянов2004СК "ЧЕСБОМБ" - Пловдив2021 г.
432Иван Лазаров Кочиев2002СК "ЧЕСБОМБ" - Пловдив2021 г.
433Спас Иванов Кожухаров1980СК "ЧЕСБОМБ" - Пловдив2021 г.
434Елиф Неджми Мехмед2004СК "ЧЕСБОМБ" - Пловдив2021 г.
435Ружка Милчева Генова1963СК "ЧЕСБОМБ" - Пловдив2021 г.
436Мартин Сергеев Петров2000СК "ЧЕСБОМБ" - Пловдив2021 г.
437Васил Спасов Спасов1971СКШ „ШУМЕН“ - Шумен2021 г.
438Християн Миленов Илиев2006СКШ „ШУМЕН“ - Шумен2021 г.
439Николай Венелинов Вълчанов2009СКШ „ШУМЕН“ - Шумен2021 г.
440Живко Калоянов Калоянов2011СКШ „ШУМЕН“ - Шумен2021 г.
441Иван Христов Параскевов2012СКШ „ШУМЕН“ - Шумен2021 г.
442Еге Емре Есмер2011СКШ „ШУМЕН“ - Шумен2021 г.
443Каан Гюней Тефиков2008СКШ „ШУМЕН“ - Шумен2021 г.
444Теодор Господинов Тодоров2003ШК "ШУМЕН" - Шумен 2021 г.
445Йоан Ивайлов Тодоров2007ШК "ШУМЕН" - Шумен 2021 г.
446Рада Ивайлова Илиева2003ШК "ШУМЕН" - Шумен 2021 г.
447Християн Димитров Иванов2007ШК "ШУМЕН" - Шумен 2021 г.
448Александър Петков Петков2010ШК "ШУМЕН" - Шумен 2021 г.
449Георги Стилиянов Ганчев2001ШК "ШУМЕН" - Шумен 2021 г.
450Мирослав Стилиянов Ганчев2009ШК "ШУМЕН" - Шумен 2021 г.
451Димитър Николаев Русев2006ШК "ШУМЕН" - Шумен 2021 г.
452Валентин Бисеров Бончев2004ШК "ШУМЕН" - Шумен 2021 г.
453Християн Руменов Денчев2004ШК "ШУМЕН" - Шумен 2021 г.

  БЪЛГАРСКИ РЕЙТИНГ

 

Български рейтинг към 01.09.2021 г. КЛАСИЧЕСКИ ШАХМАТ

Изтегли в .xlsx формат
ИЗТЕГЛИ
 

Български рейтинг към 01.09.2021 г. по УСКОРЕН ШАХМАТ

Изтегли в .xlsx формат
ИЗТЕГЛИ
 

Български рейтинг към 01.09.2021 г. по БЛИЦ ШАХМАТ

Изтегли в .xlsx формат
ИЗТЕГЛИ

 

  КАЛЕНДАР НА ПРЕДСТОЯЩИ ТУРНИРИ

ПОДАЙТЕ ОНЛАЙН ЗАЯВКА ЗА УЧАСТИЕ В ИЗБРАН ОТ ВАС ШАХМАТЕН ТУРНИР!

Заявката за участие е индивидуална за всеки състезател и се изпраща директно към организатора на шахматния турнир. Подайте заявка чрез зеления бутон "ПОДАВАНЕ НА ОНЛАЙН ЗАЯВКА" на страницата на шахматния турнир, като попълните регистрационната форма коректно. Подробна информация за автоматичната система за регистрация на участник, може да намерите тук
ШАХМАТЕН КАЛЕНДАР

  ДСК ЗА 2021 г.

Държавен спортен календар за 2021 г.

Преглед в нов прозорец
ПРЕГЛЕД

  ТУРНИРИ ПО ДАТИ

БФШ 1928
 посочи маркираните дати
Пон Вт Сря Чет Пет Съб Нед
1
2
3
4
5
14
15
16
17
18

 

  КАЛЕНДАР НА ТУРНИРИ

Търсене на предстоящи турнири по критерии

Търси по дата или място на провеждане
ТЪРСЕНЕ

 

  ИНФОРМАЦИЯ ЗА СЪСТЕЗАТЕЛИ, КЛУБОВЕ И ТРЕНЬОРИ

  КАРТОТЕКИРАНИ ИГРАЧИ В ШАХМАТНИТЕ КЛУБОВЕ! 

СПИСЪК НА КАРТОТЕКИРАНИ ИГРАЧИ В ШАХМАТНИТЕ КЛУБОВЕ ЗА 2021 година.

С възможност за търсене по име или друг параметър.

КАРТОТЕКИРАНИ ИГРАЧИ 

 

  НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ ЛЮБИТЕЛИ И СЪСТЕЗАТЕЛИ НА ШАХМАТА! 

ПОДАЙТЕ ОНЛАЙН ЗАЯВКА ЗА УЧАСТИЕ ВЪВ ВСИЧКИ ПУБЛИКУВАНИ ШАХМАТНИ ТУРНИРИ НА НАШАТА СТРАНИЦА! 

Заявката за участие е индивидуална за всеки състезател и се изпраща директно към организатора на шахматния турнир. Подайте заявка, чрез зеления бутон "ПОДАВАНЕ НА ОНЛАЙН ЗАЯВКА" на страницата на шахматния турнир, като попълните регистрационната форма коректно.

Подробна информация за системата за регистрация

ШАХМАТЕН КАЛЕНДАР 

 

  ШАХМАТНИТЕ КЛУБОВЕ С ЛИЦЕНЗ ОТ ММС! 

СПИСЪК НА ШАХМАТНИТЕ КЛУБОВЕ С ЛИЦЕНЗ И БЕЗ ТАКЪВ ОТ ММС НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ.

С възможност за търсене по име или друг параметър.

ЛИЦЕНЗИРАНИ КЛУБОВЕ 

 

  НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ ОРГАНИЗАТОРИ НА ШАХМАТНИ ТУРНИРИ!

 За да популяризирате Вашия турнир, може да ни изпратите проспект и информация за него, като попълните и изпратите формата за регистрация на турнир в системата на Bulchess.com или ни го изпратите на 

 info@bulchess.com

Ще бъде публикуван своевременно в нашата система в меню "Предстоящи шахматни турнири" на началната страница и "Календар".

 

  РЕГИСТРАЦИЯ НА ШАХМАТЕН ТУРНИР 

  ИНФОРМАЦИЯ И ВАЖНИ ДОКУМЕНТИ

 

  КЛУБОВЕ

Информация за шахматните клубове към БФШ 1928, структурирани по име, град и председател

Информация по име, населено място и картотекирани играчи
РАЗГЛЕДАЙ

  СТРУКТУРА

Информация за структурата на БФШ 1928, управителен съвет и комисии към федерацията

Информация за членовете на УС и подлежащите комисии към БФШ 1928
ПРОЧЕТИ

  СЪДИИ

Информация лицензираните съдии по шахмат към Българска Федерация по Шахмат 1928

Информация за членовете на СК заплатили членски внос за 2019 г.
РАЗГЛЕДАЙ

 

  ДЮШ към БФШ 1928

Информативен интернет сайт на комисията за развитие на ДЮШ

Страницата е в процес на всекидневно обновяване на информацията
КЪМ САЙТА
 

  БЮЛЕТИН

 

 

Абонирай се за нашия шахматен бюлетин. Бъди информирн за всички предстоящи шахматни събития.

captcha

  СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

 

Официална интернет страница на съдийската комисия към БФШ 1928

Отваря се в нов интернет прозорец

 

КЪМ САЙТА
© 2021 Българска федерация по шахмат 1928. Всички права запазени. Designed

БФШ 1928